رویه های تبلیغات در مجموعه مگ ایکس

امروزه کسب کار های محلی و استارتاپ های زیادی در حوزه وب و اینترنت فعال هستند و تبلیغات نقش بسیار مهمی در پیشرفت و گسترش این مجموعه ها دارد. تیم مگ ایکس با ارایه دو نوع تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی این خدمت را به کاربران خود با مناسب ترین قیمت و بیشترین بازدهی عرضه داشته است. شما عزیزان در صورت تمایل جهت کسب بیشتر در مورد رویه های تبلیغات در محموعه مگ ایکس میتوانید با ایمیل help@magx.ir در تماس باشید.

تبلیغات بنری :

این نوع تبلیغات بصورت بنر های ثابت و متحرک در جایگاه های از پیش تعیین شده نمایش داده میشوند. ( فرمت های قابل قبول gif , html , jpg و jpeg )


جایگاه های تبلیغات بنری:

A – هدر مطالب و مقالات – ۹۷۰ * ۲۵۰ – HTML , GIF , JPG

B – زیر مطالب و مقالات – ۹۷۰ * ۲۵۰ – HTML , GIF , JPG

C – سایدبار صفحه اصلی(چپ) – ۳۰۰ * ۲۵۰ – HTML , GIF , JPG


بنرهای تبلیغاتی مگ ایکس در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در مگ ایکس ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق پست الکترونیک (ایمیل) ads@magx.ir با ما در ارتباط باشید.

رپورتاژ آگهی :

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های مگ ایکس در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب مورد نظر در دسته بندی مرتبط معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل ads@magx.ir مکاتبه کنید.


به اطلاع میرساند از تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱ مجموعه مگ ایکس جهت رفاه حال کاربران و اعمال تغییرات بر روی وبسایت تا اطلاع ثانوی از پذیرش تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی معذور است.

با تشکر – مدیریت magx.ir

دسته های مجاز رپورتاژ آگهی در magx.ir


مخزن سورس