دیجی پیک | سامانه حمل و نقل هوشمند

17 آوریل 2020

سرویس حمل و نقل هوشمند

دیجی پیک چیست؟
«دیجی پیک»اپلیکیشن سفارش آنلاین پیک موتوری، از طریق اینترنت و با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه شخصی میباشد .
با استفاده از اپلیکیشن «دیجی پیک» میتوانید در کوتاه ترین زمان در هر کجای تهران که باشید درخواست پیک موتور برای ارسال بسته خود را ثبت کنید و از لحظه سفارش تا رسیدن مرسوله به مقصد، حرکت پیک را روی نقشه به صورت زنده دنبال کنید تا از رسیدن مرسوله با سرعت و دقت کافی به مقصد مطمئن شوید.
با «دیجی پیک» نه تنها دغدغه ارسال و ردیابی مرسوله را نخواهید داشت بلکه پرداخت هزینه پیک نیز به صورت انلاین بوده و شما می توانید از اعتبار حسابتان در دیجی پیک استفاده کنید. هزینه دیجی کمتر از سایر پیک های موتوری ها و هم چنین سرویس های حمل و نقل آنلاین در نظر گرفته شده و با پرداخت آنلاین دیگر خیالتان از چانه زدن با پیک راحت است.
انتخاب موتورسواران به عنوان سفیران دیجی پیک طی مراحل و مصاحبه های متعدد انجام می شود و اطلاعات هویتی آنها به دقت توسط ما کنترل میشود. با این وجود شما می توانید به موتورسواران دیجی پیک بر اساس نوع برخورد و عملکردشان در رساندن مرسوله شما به مقصد، امتیاز بدهید و ما را در انتخاب بهترین ها برای دیجی پیک کمک کنید.

سرویس یاد شده تحت عنوان digipeyk بزودی در شهر تهران راه اندازی خواهد شد.

اپلیکیشن دیجی پیک – وب اپ دیجی پیک – وبسایت دیجی پیک – دیجیپیک – دیجی پیک – پیک دیجیتال – دیجیتال پیک – پیک دیجیتال – پیک هوشمند – digipeyk – digi peyk

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس