سامسونگ پلتفرم یخچال‌های هوشمند خود را به‌روز کرد

13 اکتبر 2019

در بعضی از یخچال های سامسونگ پتلفرم  Family Hub نصب شده است. اگر شما هم یخچال سامسونگی دارید که دارای نمایشگر بزرگ است، احتمال قوی این پلتفرم روی آن نصب شده است. امکانات تعاملی بسیار خوبی روی این پنل وجود دارد که خبر رسیده است که سامسونگ این پلتفرم را بروزرسانی کرده است و این یعنی قابلیت های جدیدی را به آن اضافه کرده است.

در واقع سامسونگ فمیلی هاب را دوباره از نو ساخته است. یکی از مهم ترین اقدامات سامسونگ در این بخش رابط کاربری بین لوازم خانگی بوده است، به طوری که وسایل منزل می توانند با هم اطلاعات رد و بدل کنند. بعنوان مثال بوسیله نمایشگر تلویزیون می توان دمای اجاق را کاهش داد و یا حتی دمای خانه را کم یا زیاد کرد.

این پتلفرم امکانات دیگری مانند، یادداشت گذاشتن برای اعضای خانواده، مشاهده تقویم، تماشای عکس های خانوادگی است. پرهیجان تر اینکه حتی اگر در منزل نباشید نیز بوسیله تلفن همراه می تواند به این پلتفرم وصل شوید و وسایل خانگی هوشمندتان را مدیریت نمایید.

یکی دیگر از مواردی که در فمیلی هاب وجود دارد، بیکسبی است که بوسیله آن می توانید دستورهای صوتی اجرا کرده و اطلاعات مورد نظرتان را دریافت کنید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس