رندرهای سه بعدی منتسب به خانواده آیفون ۱۱ منتشر شدند

13 اکتبر 2019

چیزی به معرفی سری جدید گوشی های اپل نمانده است و خبرها حاکی از آن است که رندرهای جدید CAD طبق پیش بینی ها از دوربین ۳گانه پشتیبانی می کند، هر چند باز هم باید پورت USB-C در این گونه دوربین ها را شاهد باشیم. این رندر های در آیفون های ۱۱، ۱۱ مکس و ۱۱ آر رونمایی خواهد شد. گفتنی است که قبل از معرفی این مدل ها، تماماً در اختیار شرکت های مونتاژ قرار خواهند گرفت.

طبق پیش بینی ها که البته باز هم نمی توان به طور قطع گفت که اتفاق می افتند اما در خصوص دوربین گفته می شود که طراحی مربعی شکل دارند و از سه سنسور در آنها استفاده شده است که هر کدام پیکربندی مثلثی شکل دارند.

اینکه کاربران این گونه گوشی ها چه استقبالی از این گوشی ها و این طرح ها انجام دهند، مشخص نیست اما اوایل سال که Onleaks برخی طرح های جدید را رونمایی کرد، برخی از کاربران به شدت از نحوه تولید و ریزکاری هایی مانند برجستگی دوربین و یا نحوه قرارگیری سنسورها به شدت انتقاد کردند. مورد بعدی قابل بحث در خصوص رندرها این است که چرا پورت لایتنینگ در آیفون های ۲۰۱۹ حفظ شده، این در حالی است که شرکت کوپرتینویی از ارائه درگاه USB-C خبر داده بود. با این حال احتمال اینکه اپل کابل جای خود را به USB-C بدهد دور از ذهن نخواهد بود.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس