بهترین برنامه ماشین لباسشویی کدام است؟

23 سپتامبر 2019

اگر شما هم برایتان شستشوی لباس اهمیت زیادی دارد این مقاله را دنبال کنید. می خواهیم بگوییم که دقیقاً چه برنامه ای در ماشین لباسشویی شما بهتر عمل می کند و یا اینکه کدامیک مصرف برق را کاهش می دهد. در خصوص اینکه کدام برنامه برای شستن لباس های رنگی کاربردی تر هست هم صحبت خواهیم کرد و در آخر هم نگاهی به بهترین برنامه شستشو خواهیم انداخت. در نظر داشته باشید که توضیحات ارائه شده برای تمامی لباسشویی ها کاربردی است.

بهترین برنامه روزمره

لباس هایی که ما استفاده می کنیم، اکثراً از الیاف مصنوعی ساخته شده اند که فقط رنگ های مختلفی دارند. حال بهترین برنامه برای شستن روزانه لباسها که در همه برندها و مدل ها قرار داده شده است و می توانید برای بیشتر شستشوهایتان بهره ببرید، برنامه Synthetic با درجه ۴۰ است. مدت زمان این شستشو حداکثر ۷۵ دقیقه است. این برنامه را می توان یکی از جامع ترین برنامه ها دانست که تعداد شستشو و آبکشی و خشک کردن مناسب دارد.

حتی برای نرم کننده این برنامه نیز می توانید در مخزن آن از مایع نرم کننده استفاده کنید که در آخر نیز آبکشی مایع را استفاده می کند.

بهترین برنامه برای الیاف ظریف

برنامه Delicate با درجه ۳۰ را می توان یکی از بهترین برنامه ها در جهت شستشوی الیاف ظریف دانست. با توجه به اینکه اینگونه الیاف ها حساس هستند و امکان صدمه در آنها زیاد است، مدت زمان شستشو فقط ۴۵ دقیقه باید باشد.

بهترین برنامه برای الیاف خشن

بعضی از لباس ها که از جنس کتان و یا جین هستند نیاز دارند تا از برنامه های دیگری استفاده کنید چرا که جنس اینگونه الیاف کمی خشن تر هستند. بنابراین می توانید از برنامه Cotton با درجه آب ۶۰ بهره ببرید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس