ساندبار سونی HT-CT390 توان ۳۰۰ وات

21 سپتامبر 2019

مشخصات ساندبار HT-CT390

ساندبار سونی دارای ظاهر شیک و خواستنی است که با قرار دادن آن کنار تلویزیون های خود زیبای خاصی را به اتاق نشیمن و تلویزیون  شما می دهد و با صدایی پرطنین ، شنونده را مجذوب خود می کند. ساندبار سونی HT-CT390 با توان خروجی ۳۰۰ وات صدایی شفاف و واضح را به گوش شما می رساند. ساندبار سونی HT-CT390 از سیستم صوتی ۲٫۱ کاناله بهره می گیرد، که با داشتن یک ساب ووفر و دو اسپیکر این سیستم صوتی ساندبار CT390 را خلق کرده است. فناوری صوتی S-Force PRO صدای ایجاد شده را تقویت می کند و آن را به صورت همه جانبه در محیط پخش خواهد کرد تا در قلب صداها قرار بگیرید. فناوری Dolby® Digital و مجموعه ی این فناوری ها کمک می کنند تا صدا به صورت کامل و غنی تجزیه و تحلیل شود و به صورت کامل در کانال های صوتی توزیع گردد تا صداها در اطراف شما پخش شوند. شما می توایند از طریق فناوری Spotify از راه دور ساندبار را مدیریت نمایید و آهنگ های مورد علاقه ی خودتان را پخش نمایید. امکان اتصال ساندبار سونی CT390 از طریق تکنولوژی بلوتوث به سایر پخش کننده ها متصل می شود و بعد از اتصال می توایند صدای با کیفیت عالی و توان بالا را بشنوید.

مشخصات سیستم صوتی ساندبار HT-CT390

کیفیت صوتی ۲٫۱ کاناله ساندبار سونی CT390

وظیفه اصلی ساندبار سونی این است که صدا را تقویت کند و با بهترین کیفیت صدا را پخش کند. سیستم صوتی ساندبار سونی CT390 این وظیفه را به بهترین شکل انجام می دهد و صدایی شفاف و واضح را ایجاد می کند. تکنولوژی S-Force Front Surround در ساندبار سونی که دارای صدایی فراگیر و همه جانبه است، که با استفاده از این تکنولوژی صدایی همانند تئاتر را به گوش شما می رساند و حس بودن در تئاتر را برای شما تداعی می کند. در ساندبار سونی CT390 با توان ۳۰۰ وات خود باعث می شود صدایی با کیفت و بدون نویز را بشنوید و شما را در میان صداها غرق خواهد کرد. اما این توان بالا تنها گزینه صوتی در این ساندبار نیست بلکه با فناوری هایی ادغام شده است تا به بهترین نحو و زنده ترین حالت پخش گردد. فناوری CT390 تمامی جزئیات موجود در صدا را تجزیه و تحلیل می کند و پس از ایجاد صدایی سرشار از فرکانس های صوتی، صوت را پخش خواهد کرد. فناوری S-Master در ساندبار سونی CT390 صدا را تقویت می کند و شدت صدای خروجی را بالا خواهد برد تا تمامی جزئیات صوت نمایان گردند. از برترین فناوری های صوتی به کار رفته در این ساندبار مجموعه ی فناوری DOLBY می باشند که شامل فناوری های Dolby Digital ، Dolby TruHD و Dolby Digital+ و Dolby Dual Mono است. این قابلیت صوتی صدای تجزیه شده و غنی را در میان کانال های صوتی توزیع می کند تا صدا به صورت همه جانبه در محیط پخش گردد. فناوری پاک سازی صدا ClearAudio+ در سیستم صوتی ساندبار HT-CT390 سونی صدا را کاملا شفاف و روان خواهد کرد و فرکانس های صوتی را از هم متمایز خواهد کرد تا بتوانید همه ی آن ها را بشنوید؛ این فناوری هیچ نویزی را بر روی صدا باقی نخواهد گذاشت. با وجود این فناوری های متنوع موجود در ساندبار ۲٫۱ کاناله ی سونی HT-CT390 اطمینان داشته باشید که صدایی واضح، روان ، شفاف ، قوی، همه جانبه و در مجموع زنده را خواهید شنید.

کیفیت سیستم صوتی ساندبار HT-CT390

فناوری و اتصالات ساندبار سونی HT-CT390

فناوری سیستم صوتی ساندبار HT-CT390

شما می توانید ساب ووفر را در هر نقطه ای از خانه یتان قرار دهید و بدون نیاز به سیم سایر اجزا را به سیستم صوتی ساندبار CT390 متصل کنید. از امکانات جذاب سیستم صوتی ساندبار سونی HT-CT390، اتصال به اینترنت نیز به صورت وای فای می باشد که می توانید از طریق آن به سرچ موسیقی و محتوای مورد نظرتان بپردازید. اتصال از طریق فناوری NFC نیز از دیگر موارد موجود است که با لمس لحظه ای موبایل و ساندبار، اطلاعات و موسیقی را دریافت کرده و پخش می کند. اتصال از طریق بلوتوث نیز به دلیل فراگیر بودن این فناوری از موارد پرکاربرد است که امکان اتصال و انتقال موسیقی را با سرعت بالا و کیفیت عالی فراهم خواهد کرد. علاوه بر این اتصالات بی سیم، درگاه های ارتباطی نیز موجودند تا شما بتوانید انواع پخش کننده ها و وسایل مورد نظرتان را به ساندبار متصل نمایید. پورت پر کاربرد HDMI در ساندبار سونی CT390 مورد استفاده قرار گرفته است. این پورت امکان اتصال ساندبار را به مجموعه ای از پخش کننده ها امکان پذیر می کند. درگاه HDMI ارتباط را تنها از طریق یک کابل انجام خواهد داد و صوت و تصویر را به بالاترین کیفیت انتقال خواهد داد. پورت USB از دیگر قابلیت های ارتباطی سیستم صوتی سونی CT390 است که از طریق آن می توانید موبایل و انواع لوازم مجهز به این پورت را اتصال دهید. یا این پورت امکان اتصال فلاش مموری و انواع حافظه های جانبی فراهم می باشد. همچنین شما می توانید SongPal را بر روی گوش های هوشمند آیفون و آندروید نصب کنید تا پخش موسیقی و تنظیمات برنامه ها را از طریق این برنامه در گوشی خود کنترل کنید.

طراحی سیستم صوتی ساندبار سونی

با وجود طراحی شیک و خوش تراش، امکانات و فناوری های با ارزش صوتی، امکانات اتصالی با کیفیت و متنوع، می توان به این نتیجه رسید که قیمت ساندبار سونی HT-CT390 با توجه به این قابلیت ها بسیار مناسب است و خرید این مدل انتخاب آگاهانه و راضی کننده ای خواهد بود. این مدل با طراحی ساده و جذابش امکان ست شدن با انواع تلویزیون ها را دارد و شما می توانید آن را در کنار تلویزیون و بر روی میز تلویزیون قرار دهید و یا اینکه ساندبار را به همراه تلویزیون بر روی دیوار نصب کنید. خرید سیستم صوتی ساندبار با کیفیت عالی و امکانات فوق العاده و با قیمت مقرون به صرفه را به شما خریداران عزیز پیشنهاد می کنیم.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس