ساندبار سونی وای فای دار مدل HT-CT800

21 سپتامبر 2019

قیمت ساندبار سونی وای فای دار ۲٫۱ کانه ۳۵۰ وات SONY HT-CT800 | CT800

ساندبار سونی HT-CT800 را خریداری نمایید و از کیفیت بالای صوتی و شنیدن لذت ببرید! در هنگام خرید ساندبار این سوال پیش می آید که آیا نیازی به این وسیله هست؟ تلویزیون های جدید تولید شده دارای دیزاینی شیک و فوق العاده باریک هستند، در این میان از کیفیت صدا و اسپیکرها کم شده است تا بتوان این قاب نازک را به بهترین شکل تراش داد. پس لازم است وسیله ای جانبی موجود باشد تا صدای تلویزیون را تقویت نماید و در کنار تصاویری پوضوح صدای غنی و کامل را بشنوید. ساندبار سونی مدل HT-CT800 با در اختیار داشتن فناوری های صوتی متنوع و توان صوتی ۳۵۰ وات شما را در میان صاها غرق می کند و صدایی شفاف را به گوشتان می رساند. این مدل از سیستم صوتی ۲٫۱ کاناله بهره می گیرد؛ بهره گیری از دو اسپیکر و یک ساب ووفر این سیستم صوتی را خلق کرده اند. فناوری صوتی S-Force PRO صدای ایجاد شده را تقویت می کند و آن را به صورت همه جانبه در محیط پخش خواهد کرد تا در قلب صداها قرار بگیرید. فناوری Dolby Digital و مجموعه ی این فناوری ها کمک می کنند تا صدا به صورت کامل و غنی تجزیه و تحلیل شود و به صورت کامل در کانال های صوتی توزیع گردد تا صداها در اطراف شما پخش شوند. شما می توایند از طریق فناوری Spotify از راه دور ساندبار را مدیریت نمایید و آهنگ های مورد علاقه ی خودتان را پخش نمایید. امکان اتصال ساندبار HT-CT800 سونی از طریق تکنولوژی بلوتوث به سایر پخش کننده ها فراهم است و بعد از اتصال می توایند صدای با کیفیت عالی و توان بالا را بشنوید.

ساندبار سونی HT-CT800

کیفیت صوتی ساندبار HT-CT800 سونی

وظیفه ای اصلی ساندبار این است که صدا را تقویت نماید و با بالاترین کیفیت صدای تولیدی را پخش کند. ساندبار سونی HT-CT800 این وظیفه را به بهترین نحو انجام می دهد و صدایی شفاف و واضح را به گوشتان می رساند. توان صوتی این محصول برابر ۳۵۰ وات است که توانی مطلوب و راضی کننده خواهد بود. اما این توان بالا تنها گزینه صوتی در این ساندبار نیست بلکه با فناوری هایی ادغام شده است تا به بهترین نحو و زنده ترین حالت پخش گردد. فناوری DTS تمامی جزئیات موجود در صدا را تجزیه و تحلیل می کند و پس از ایجاد صدایی سرشار از فرکانس های صوتی، صوت را پخش خواهد کرد. فناوری S-Master در ساند بار سونی HT-CT800 صدا را تقویت می کند و شدت صدای خروجی را بالا خواهد برد تا تمامی جزئیات صوت نمایان گردند. از برترین فناوری های صوتی به کار رفته در این ساند بار مجموعه ی فناوری DOLBY می باشند که شامل فناوری های Dolby Digital ، Dolby TruHD ، Dolby Digital+ و Dolby Dual Mono می شود. این قابلیت صوتی صدای تجزیه شده و غنی را در میان کانال های صوتی توزیع می کند تا صدا به صورت همه جانبه در محیط پخش گردد؛ شما در میان صداها قرار می گیرید و حس حضور در صحنه ها به شما دست خواهد داد. فناوری پاک سازی صدا ClearAudio+ در ساندبار مدل CT800 سونی صدا را کاملا شفاف و روان خواهد کرد و فرکانس های صوتی را از هم متمایز خواهد کرد تا بتوانید همه ی آنها را بشنوید؛ این فناوری هیچ نویزی را بر روی صدا باقی نخواهد گذاشت. با وجود این فناوری های متنوع موجود در ساندبار ۲٫۱ کاناله ی سونی HT-CT800 اطمینان داشته باشید که صدایی واضح، روان ، شفاف ، قوی، همه جانبه و در مجموع زنده را خواهید شنید.

ساندبار سونی HT-CT800

اتصالات در ساندبار CT800 سونی

شما می توایند به روش سیمی و یا وایرلس اتصالات ساندبار HT-CT800 سونی را با سایر لوازم انجام دهید. این محصول از یک نوار صوتی و یک ساب ووفر تشکیل شده است. شما می توانید ساب ووفر را در هر نقطه ای از خانه یتان قرار دهید و بدون نیاز به سیم آن را به سایر اجزا متصل نمایید. اتصال بین ساندبار HT-CT800 به سایر لوازم نیز به صورت بی سیم امکان پذیر است. از امکانات جذاب این محصول، اتصال به اینترنت نیز به صورت وای فای می باشد که می توانید از طریق آن به سرچ موسیقی و محتوای مورد نظرتان بپردازید. اتصال از طریق فناوری NFC نیز از دیگر موارد موجود است که با لمس لحظه ای موبایل و ساندبار، اطلاعات و موسیقی را دریافت کرده و پخش می کند. اتصال از طریق بلوتوث نیز به دلیل فراگیر بودن این فناوری از موارد پرکاربرد است که امکان اتصال و انتقال موسیقی را با سرعت بالا و کیفیت عالی فراهم خواهد کرد.

ساندبار سونی HT-CT800

علاوه بر این اتصالات بی سیم، درگاه های ارتباطی نیز موجودند تا شما بتوانید انواع پخش کننده ها و وسایل مورد نظرتان را به ساندبار متصل نمایید. پورت پر کاربرد HDMI ساندبار سونی HT-CT800 مورد استفاده قرار گرفته است. این پورت امکان اتصال مجموعه ای از پخش کننده ها را به ساندبار امکان پذیر می کند. درگاه HDMI ارتباط را تنها از طریقیک کابل انجام خواهد داد و صوت و تصویر را با بالاترین کیفیت انتقال خواهد داد. پورت USB از دیگر قابلیت های ارتباطی است که از طریق آن می توانید موبایل و انواع لوازم مجهز به این پورت را اتصال دهید. یا این پورت امکان اتصال فلاش مموری و انواع حافظه های جانبی فراهم می باشد.

خرید ساندبار سونی HT-CT800

با وجود طراحی شیک و خوش تراش، امکانات و فناوری های با ارزش صوتی، امکانات اتصالی با کیفیت و متنوع می توان به این نتیجه رسید که قیمت ساندبار سونی HT-CT800 با توجه به این قابلیت ها بسیار مناسب است و خرید این مدل انتخاب آگاهانه و راضی کننده ای خواهد بود. این مدل با طراحی ساده و جذابش امکان ست شدن با انواع تلویزیون ها را دارد و شما می توانید آن را در جوار تلویزیون و بر روی میز تلویزیون قرار دهید و یا اینکه ساندبار را به همراه تلویزیون بر روی دیوار نصب کنید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس