تلویزیون سامسونگ ۸۵HU7000 سری HU7000

28 آگوست 2019

مشخصات تلویزیون سامسونگ ۸۵HU7000 سایز ۸۵ اینچ

نشستن در سینما و دیدن فیلم بر روی پرده ی بزرگ این محیط حس فوق العاده ای دارد و دیدن صحنه ها با کیفیت برتر از همیشه و جذاب تر از دیدن صحنه ها بر روی تلویزیون خواهد بود. اما تلویزیون سامسونگ 85HU7000 این تصویر را به صورت کامل شکسته است و تجربه ی دیداری کاملا متفاوتی از تلویزیون ها را به شما ارائه خواهد داد. این تلویزیون ۸۵ اینچ سامسونگ با کیفیت فوق العاده اش، حس نشستن در سینما را برایتان تداعی خواهد کرد.تلویزیون ۸۵HU7000 سامسونگ تصاویر را با کیفیت ۴K UHD به نمایش می گذارد و تصویری با رزلوشن فوق العاده را به نمایش خواهد گذاشت. این تلویزیون به امکانات متنوعی در بخش تصویر مجهز شده است تا اوج رضایت را از صحنه ها داشته باشید و تصویری زنده و واقعی را مشاهده کنید. یکی از برترین قابلیت های تصویر در این مدل سه بعدی بودن تصاویر است که شما را به صورت کامل در صحنه ها غرق می کند. تلویزیون ۸۵ اینچ ۸۵HU7000 سامسونگ را در محیطی بزرگ قرار دهید و به دیدن تصاویر در آن بپردازید. صدا نیز کاملا هماهنگ با کیفیت تصویر ارتقاء یافته است و با توان ۶۰ وات پخش خواهد شد. فناوری های Dolby Digital Plus ، DTS Premium Sound 5.1 ، ۳D Sound و … در این بخش مورد استفاده قرار گرفته است تا صدا را به صورت کامل و همه جانبه به گوشتان برسانند. اما این امکانات زمانی که با فناوری های هوشمند در کنار یکدیگر قرار می گیرند جذابیت چند برابر خواهند یافت و مدل ۸۵HU7000 را به مدلی تمام عیار و با کاربرد عالی تبدیل کرده است. شما با رابط کاربری راحت مورد استفاده در این مدل می توانید به امکانات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید و اتصالات را به صورت وایرلس به تلویزیون انجام دهید. گیرنده ی دیجیتال DVB-T2 / C / S2 در تلویزیون سامسونگ ۸۵HU7000 این امکان را فراهم می کند تا بدون نیاز به گیرینده ی دیجیتال خارجی تمامی کانال ها را دریافت نمایید و از دیدن تصاویر متنوع بر روی این تلویزیون ۸۵ اینچ با کیفیت تصویر فوق العاده لذت ببرید.

کیفیت تصویر تلویزیون هوشمند سامسونگ ۸۵HU7000

دیدن صحنه ها بر روی تلویزیون ۸۵ اینچ زمانی هیجان انگیز خواهد بود که کیفیت تصاویر فوق العاده باشند و تمامی جزئیات به صورت کامل نمایش داده شوند. تلویزیون  سه بعدی ۸۵HU7000 سامسونگ با امکانات تصویر متنوع تولید شده است تا برترین تصویر را به شما ارائه دهد و شما را از دیدن صحنه های زنده و طبیعی به وجد آورد. این تلویزیون با کیفیت UHD 4K صحنه ها را ایجاد خواهد کرد و تمامی جزئیات تصویر را به برترین و واضح ترین شکل به نمایش درخواهد آورد. پنل از نوع Ultra Clear Pro در این تلویزیون سبب می شود صحنه ها را با شفافیت بالا و بدون نویز ببینید. فناوری PurColour در تلویزیون ۸۵ اینچ HU7000 سامسونگ طیف وسیعی از رنگ ها را در اختیار دارد تا صحنه ها را با رنگ اصلی و به صورت کامل طبیعی به نمایش درآورد. تقویت کنتراست در این تلویزیون سامسونگ سبب شده است به صحنه های دوبعدی جان داده شود و صحنه ها با وضوحیت کامل به نمایش درآیند؛ فناوری های برای این گزینه ی مهم مورد استفاده قرار گرفته اند که تمامی فراز و نشیب های موجود در تصویر را مشخص می کنند و عمق کامل تصویر را می توایند توسط این فناوری ها درک نمایید. فناوری های تقویت کنتراست شامل Mega Contrast ، Local Dimming ، UHD Dimming و Contrast Enhancer می باشند. تنوع در این فناوری ها این اطمینان را ایجاد می کنند که تصاویر کاملا زنده و نزدیک به سه بعدی ایجاد خواهند شد. اما در واقع در تلویزیون ۸۵HU7000 سامسونگ از فناوری ۳D نیز استفاده شده است که شما می توانید با دیدن آنها لذت و هیجان بالایی را تجربه نمایید و برای مدتی در دنیایی جدید و مورد علاقه یتان گام بگذارید. صحنه های سه بعدی نیز همانند حالت ۲ بعدی از کییفت عالی برخوردارند و شما می توایند با جزئیات کامل صحنه ها را مجسم کنید. نمایشگر LED در این تلویزیون این قابلیت را دارد که صحنه ها را با کیفیت هر چه بالاتر به نمایش درآورد و با ایجاد روشنایی مناسب در تصویر تلویزیون سه بعدی سامسونگ ۸۵HU7000 را به مدلی عالی و برترین کیفیت تصویر خواهد کرد. با این تفاسیر در کنار نمایشگر تلویزیون ۸۵ اینچ سامسونگ چنان فناوری هایی به کار رفته اند که تجربه هایی عالی و متفاوت را از دیدن فیلم ها و صحنه ها خواهید داشت و از زندگی در کنار آنها به وجد خواهید آمد.

تلویزیون سامسونگ 85HU7000

فناوری های صوتی تلویزیون ۸۵HU7000

تلویزیون سامسونگ 85HU7000

فناوری های متنوعی نیز در بخش صدا قرار گرفته اند تا صدایی مطلوب و درخور تصویر این تلویزیون را ارائه نمایند. صدا در تلویزیون ۸۵HU7000 سامسونگ با توان ۶۰ وات پخش خواهد شد؛ این میزان شدت سبب می شود در مکان های بزرگ نیز صدا به تمام بخش ها برسد و از صدایی واضح در تمام نقاط بهره مند باشید. اما تنها توان بالا نیست که این تلویزیون به آن مجهز شده اند بلکه فناوری های متنوع نیز مورد استفاده قرار گرفته اند تا برترین و غنی ترین صدا تولید گردد و به صورت کامل در محیط پخش شود. فناوری Dolby digital plus در این تلویزیون صدا را به صورت کامل تجزیه و تحلیل می کند و صدایی غنی و کامل را ایجاد خواهد کرد؛ پس از ایجاد صدای کامل این صدا را در بین کانال های صوتی توزیع می کند و صدای همه جانبه را در محیط پخش خواهد کرد، صدایی که در مکان اصلی تولید صدا ایجاد می شود و شما را در میان اصوات محبوس خواهید شد. از طریق فناوری DTS Premium Sound 5.1 در تلویزیون سامسونگ ۸۵ اینچ HU7000 صدای دیجیتال به صورت کامل رمز گشایی خواهد شد و پس از تولید تمامی جزئیات صوت، این صدا به صورت صدای ۵٫۱ کاناله شبیه سازی خواهد شد و صدایی غنی را به گوشتان می رساند. قابلیت ۳D Sound در این تلویزیون اسمارت سامسونگ سبب می شود صدا نیز همانند تصویر به صورت سه بعدی ایجاد شود. تطابق این صدا با تصویر فوق العاده بیش از همیشه شما را در صحنه ها محصور خواهد کرد. کیفیت صدای HD در این تلویزیون جای هیچ حرف و حدیث را در مورد صدای تلویزیون سامسونگ ۸۵HU7000 باقی نخواهد گذاشت. از این پس و با خرید تلویزیون ۸۵ اینچ سامسونگ اطمینان داشته باشید که صوت و تصویر فوق العاده ای را خواهید دید که هر کدامشان با بهره گیری از فناوری های متنوع تقویت شده اند و برترین ها را در اختیارتان خواهند گذاشت.

امکانات هوشمند تلویزیون سامسونگ ۸۵HU7000

تلویزیون سامسونگ 85HU7000

سامسونگ در این مدل تمام عیار به صوت و تصویر فوق العاده اکتفا نکرده است و امکانات هوشمند را نیز در مدل مورد استفاده قرار گرفته اند تا مدلی فوق العاده را در اختیارتان بگذارد. تلویزیون هوشمند سامسونگ 85HU7000 مبتنی بر سیستم عامل خاص این کمپانی تایزن است که کاملا مطابق با هم تولید شده اند و شما می توانید به راحتی با این تلویزیون تعامل داشته باشید و از امکانات متنوع آن استفاده نمایید. به دلیل انطباق کامل سیستم عامل و سیستم تلویزیون سامسونگ شاهد سرعت بالای این سیستم عامل خواهید بود و اختلال و کاهش سرعت را شاهد نخواهید بود. پردازنده این مدل ۴ هسته ایست و با سرعت بالا عملیات مربوطه را انجام خواهد داد. این پردازنده ی ۴ هسته ای سبب شده است تلویزیون ۸۵HU7000 سامسونگ عملکرد پیشرفته ای را از خود نشان دهد و امکان انتقال سریع را در بین محتوای در حال پخش و مرورگر و سایر امکانات را فراهم می کند. اتصالات بی سیم با این تلویزیون به لطف هوشمند بودن امکان پذیر است و شما می تواند محتوای مورد نظرتان را به نمایشگر این تلویزیون انتقال دهید و بر روی نمایشگر عریض این تلویزیون به دیدنشان بپردازید. فناوری های اتصال شامل TV to Mobile – Mirroring ، Mobile to TV – Mirroring ، DLNA و SMART View هستند که امکان اتصال سریع و راحت را در اختیاتان می گذارد تا شما بتوانید محتوا را با کیفیت بالا به نمایشگر تلویزیون با تمام جزئیات ببینید. فناوری WiFi Direct در تلویزیون ۸۵HU7000 سامسونگ امکان ایجاد شبکه ای بی سیم را فراهم خواهد کرد تا بتوانید انواع لوزام را به هم اتصال دید و شاهد تصاویر و صحنه های پخش شده بر روی این تلویزیون باشید. از طریق مرورگر این تلویزیون به جستجوی محتوای مورد نظرتان بپردازید و همچنین فیلم های مورد نظرتان را نیز سرچ نمایید و بر روی نمایشگر عالی این مدل آن را به نمایش بگذارید. برترین قابلیتی که در این مدل به کار رفته است و کمتر در سایر مدل ها به چشم می خورد قابلیت های تعاملی با این تلویزیون است. شما می توایند به صورت صوتی به محتوای مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید و فرمان صوتی صادر نمایید. کنترل حرکتی از دیگر قابلیت های موجود است که می توانید با اشاره ی دست مدیریت تلویزیون ۸۵ اینچ سامسونگ ۸۵HU7000 را در دست بگیرید. همچنین این تلویزیون قابلیت تشخیص چهره را دارد تا پس از تشخیص چهره شما بتوانید به امکانات هوشمند دسترسی داشته باشید. با این همه امکانات متنوع شما زا هر وسیله ی هوشمند دیگری بی نیاز خواهید بود، البته اگر بتوانید از گوشی هایتان دل بکنید.

تلویزیون سامسونگ 85HU7000

سایر امکانات و قابلیت های تلویزیون سه بعدی سامسونگ ۸۵HU7000

تلویزیون سامسونگ 85HU7000

پورت ها و درگاه های ارتباطی بر روی تلویزیون ۸۵HU7000 تعبیه شده اند که می توانید از طریق آنها انواع پخش کننده ها را به تلویزیون اتصال دهید و از تنوع بالای تصاویر لذت ببرید و ساعت ها با این تصاویر و صحنه ها سرگرم باشید. این پورت ها شامل ۴ درگاه HDMI ، ۳ پورت USB ، درگاه LAN و مجموعه ای دیگر از پورت های کاربردی است که می توانید انواع دستگاه ها و وسایل را به تلویزیون اتصال دهید. این پورت ها از کیفیت انتقال داده بالایی برخوردارند و صوت و تصویر را با عالی ترین کیفیت و بدون از دست دادن جزئیات انتقال خواهند داد. دو تیونری که در این مدل مورد استفاده قرار گرفته این قابلیت را فراهم می کنند تا انواع کانال های تلویزیونی را دریافت نمایید. گیرنده دیجیتال DVB-T2 / C / S2 در این تلویزیون ویژگی با ارزشی است که نیازتان را از انواع گیرنده ها بی نیاز خواهد کرد. احتمالا از نظر شما قیمت تلویزیون ۸۵ اینچ سامسونگ بالا بوده است، اما با دیدن امکانات و فناوری های تلویزیون ۸۵HU7000 به این نتیجه رسیده اید که قیمت تلویزیون سامسونگ ۸۵HU7000بسیار مناسب است و این مدل ارزش خرید را دارد

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس