تلویزیون شارپ ۶۵UE630X سری UE630X

27 آگوست 2019

صفحه نمایش

همواره در تلویزیون های SHARP به دنبال تصاویری با کیفیت بالا هستیم این اصل در رابطه ی مستقیم قیمت و کیفیت در این نوع تلویزیون ها نیز صدق می کند.این تلویزیون ۶۵ اینچی به واسطه ی پیکسل های بیشتر و کیفیتی ۴ برابر کیفیت full HD وضوح بالاتری را ارائه می دهد.

صفحه نمایش تلویزیون

گفتنی است که استفاده از تکنولوژی کواترون-استفاده از ۴ رنگ در هر پیکسل- نیز در این امر موثر بوده.همین طور در صفحه نمایش این محصول از پنل X-Gen برای انتقال کامل نور به تمام صفحه و تنظیم نور صفحه متناسب با محیط (OPC) نیز بهره برده شده.هم چنین توانایی کاهش نویز تصاویر با کیفیت کمتر از 4K نیز در این محصول ستودنی است.

صفحه نمایش تلویزیون

پایه و بدنه

پایه های ۶۵UE630X مانند اکثر تلویزیون های sharp دارای انحناست که در کنار بدنه ای نازک و مدرن زیبایی دو چندانی به ظاهر آن می بخشد.

پایه و بدنه تلویزیون

صدا

نمی توان از بهترین کیفیت,صدای خوب را انتظار نداشت ؛در این تلویزیون که دارای ۲ بلندگو است از تکنولوژی orginal trusound- تکنولوژی انحصاری sharp tv- و دالبی دیجیتال پلاس استفاده شده که این مجموعه سبب انتقال صدای چندکاناله به بهترین شکل می شود.

صدای تلویزیون

Smart TV

این تلویزیون به واسطه ی سیستم عامل اندروید خود امکان دانلود برنامه و بازی و استفاده از آنها را میسر ساخته البته به صورت پیشفرض برنامه هایی بر روی دستگاه وجود دارد.به علاوه توانایی اتصال به سایر دستگاه ها را داشته و می تواند فایل های صوتی و تصویری شما را پخش کند.همین طور با فراهم آوردن امکان اتصال بلوتوثی محدودیت های اتصال را کاهش داده.

هوشمندی تلویزیون

اتصال به اینترنت

در این دستگاه به دو صورت می توان به اینترنت متصل و از آن استفاده کرد ؛ شما می توانید با اتصال به wifi و یا اتصال از طریق درگاه اترنت پشت دستگاه این امر را محقق سازید.تمام فرامین و ویژگی های ذکر شده با یک پد لمسی به عنوان ریموت کنترل قابل اجرا است.

اتصال به اینترنت تلویزیون
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس