تلویزیون شارپ اسمارت ۵۵LE570X سری LE570X

27 آگوست 2019

صفحه نمایش

این تلویزیون ۵۵ اینچی FULL HD می تواند با ارائه ی تصاویری با بالاترین جزئیات در همان نگاه اول حس واقع گرایانه را در شما القا کرده و نگاه شما را مجذوب خود کند.تیزی تصاویر باعث شده اجزایی حتی با ابعاد بسیار کوچک نیز قابل تفکیک و تشخیص باشند.

صفحه نمایش تلویزیون 55 اینچ اسمارت شارپ SHARP TV 55LE570X

این محصول از پردازنده ی ۴ هسته ای برخوردار می باشد و توانایی این را دارد تا فیلم های اکشن،صحنه های ورزشی و بطور کلی تصاویر پر جنب و جوش را بدون کمترین مکث و با وضوحی کامل نمایش دهد.

طراحی مدرن

تلویزیون شما دارای پایه و بدنه ای نازک است که از مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی قابل قبولی به دکوراسیون خانه می بخشد

طراحی مدرن تلویزیون 55 اینچ اسمارت شارپ SHARP TV 55LE570X

اتصال به اینترنت و سایر دستگاه ها

این تلویزیون اندرویدی با امکان اتصال به google play محدودیت های موجود در تماشای برنامه را به حداقل رسانده است. شما با اتصال به این سرویس برای ساعت ها با فیلم ها و برنامه های متنوع سرگرم خواهید شد.

اتصال به اینترنت و سایر دستگاه ها تلویزیون 55 اینچ اسمارت شارپ SHARP TV 55LE570X

هم چنین تلویزیون شما علاوه بر امکان اتصال به اینترنت ،امکان اتصال به دستگاه های دیگر را نیز دارد و می توانید از فایل های دیگر دستگاه ها بر روی صفحه نمایشی ۵۵ اینچی بهره ببرید.برای لذت بردن از بازی های ویدئویی هم می توانید با اتصال به اینترنت یا اتصال یکی از کنسول های بازی خود به دستگاه این امکان را برای خود فراهم کنید.

اتصال به اینتر و سایر دستگاه ها تلویزیون 55 اینچ اسمارت شارپ SHARP TV 55LE570X

خروجی ها

این محصول که دارای پشتیبانی از زبان فارسی نیز هست دارای ۳ درگاه USB و ۳ درگاه HDMI،خروجی صدای دیجیتال و هدفون بوده و اتصال دستگاه های زیاد را ممکن ساخته است.بهره بری از جلوه ی صوتی surround sound فضایی با صداهای جادویی را ایجاد می کند.

خروجی های تلویزیون 55 اینچ اسمارت شارپ SHARP TV 55LE570X

تقویت آنتن دهی

این تلویزیون تنها به ارائه تصاویر با کیفیت بالا اکتفا نکرده و ویژگی تقویت آنتن دهی را در خود گنجانده که سبب نمایش تصاویری دل نشین و یک دست می شود.

کنترل شگفت انگیز

جذابیت های این محصول را میتوان در شیوه ی کنترل آن نیز مشاهده کرد.به این صورت که شما می توانید از طریق اجرای صوت و یا گوشی و تبلت تان آنرا کنترل کرده و لذت ببرید

گنترل شگفت انگیز تلویزیون 55 اینچ اسمارت شارپ SHARP TV 55LE570X
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس