تلویزیون ال جی اولد ۵۵ اینچ ۵۵EG9A7V

26 آگوست 2019

مشخصات تلویزیون ال جی اولد اسمارت ۵۵ اینچ ال جی LG 55EG9A7V | EG9A

تلویزیون ال جی 55EG9A7V از تولیدات جدید و با کیفیتی است که این کمپانی بزرگ آن را با برترین امکانات و تکنولوژی ها مجهز کرده و برای کاربرانش عرضه کرده است. این تلویزیون ال جی با کیفیت تصویر عالی و فراتر از آن امکانات هوشمند و مجموعه ای دیگر از فناوری ها از برترین تلویزیون های ال جی است. پنل نمایشگر OLED در این تلویزیون کیفیت تصویر خیره کننده ای را ایجاد کرده است و همچنین بدنه ای باریک و خوش فرم را در تلویزیون هوشمند ال جی 55EG9A7V خلق کرده است. سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز کمک می کند صحنه های اکشن و پر جنب و جوش را با هیجان واقعیشان ببینید و تاری اطراف تصویر از کیفیت تصاویر ثبت شده نکاهد. درکنار تصیور خیره کننده و با کیفیت، صدایی عالی و واضح را نیز خواهید شنید. این صدا که از طریق سیستم صوتی ۲٫۰ کاناله پخش می شود دارای توان ۲۰ وات می باشد. این صدا از طریق فناوری پاک سازی صدا، به صورت کامل و شفاف و با امکان تشخیص کانال های صوتی پخش می گردد. اما در تلویزیون ۵۵ اینچ ۵۵EG9A7V تنها به صدا و تصویر باکیفیت بسنده نشده است و امکانات به کار رفته فراتر از این گزینه ها می باشد. این تلویزیون ال جی هوشمند ی باشد و شما می توانید از طریق سیستم عامل خاص ال جی نسخه ی webOS 2.0 از آن با این تلویزیون تعامل داشته باشید و مانند تبلتی غول پیکر با این وسیله فعالیت هایتان را انجام دهید؛ به اینترنت متصل شوید و در شبکه های اجتماعی به فعالیت بپردازید و یا اینکه از طریق مرورگر موجود، به سرچ مطالب مورد نظرتان مشغول شوید. شما هچنین می توانید پس از عضویت از فروشگاه نرم افزاری کمپانی ال جی، اپلیکیشن های مورد نظرتان را دانلود کرده و فعالیت مورد نظرتان را انجام دهید.در میان این امکانات متنوع گیرنده ی دیجیتال DVB-T2/C/S2 نیز به چشم می خورد که تلویزیون ۵۵ اینچ ال جی مدل EG9A7V را با امکانات بیشتری همراه خواهد کرد و شما به راحتی و در کمترین زمان و همچنین بدون هزینه ی اضافی، می تواید انواع شبکه ی داخلی و خارجی را دریافت نمایید. با این امکانات می توان تلویزیون ۵۵EG9A7V ال جی را از برترین ها دانست که کیفیت عالی و امکانات مختلف را در اختیارتان قرار می دهد و همچنین از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

تلویزیون ال جی 55EG9A7V

کیفیت تصویر تلویزیون اولد ال جی ۵۵EG9A7V

نمای زیبا و جذاب از تلویزیون ۵۵EG9A7V ال جی را با نگاه به طراحی فوق العاده ی این محصول خواهید یافت. این تلویزیون اولد ال جی چندان باریک است که با نگاه به تصاویر آن فکر می کند که تصاویر و صحنه ها در فضا معلق اند. اما نل نمایشگر OLED تنها برای ظاهر زیبا و آراسته مورد استفاده قرار نگرفته است و تصاویر شفاف و واضح را نیز به نمایش می گذارد. کیفیت تصور در تلویزیون ۵۵EG9A7V فول اچ دی FHD است و صحنه ها با رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل به نمایش درمی آیند؛ این کیفیت تصویر به معنای ایجاد صحنه هایی با وضوح بالا و سرشار از جزئیات است. موتور پردازشگر تصویر Color Master Engine پیکسل های تصویر را تقویت کرده و آنها را با اوج شفافیت و بسیار نزدک به وقعیت به نمایش می گذارد. فناوری Resolution Upscaler نیز در تلویزیون ال جی ۵۵EG9A7V مورد استفاده قرار گرفته است تا در صورت نیاز کیفیت تصاویر را بهبود ببخشد و صحنه های با وضوح پایین را با کیفیت فول اچ دی به نمایش می گذارد. در این تلویزیون میلیون ها رنگ به کار رفته اند تا همه ی تصاویر با رنگ واقعیشان ایجاد شوند و در نتیجه ی آن صحنه هایی زنده و واقعی را مشاهده نمایید. از مهمترین رنگ های تولید شده که تاثیر بالایی بر روی کیفیت تصویر خواهد گذاشت، رنگ مشکیست که در مدل ۵۵EG9A7V ال جی به صورت کامل ایجاد می شود و تصویر با کیفیت رنگی بالا را خلق می کند. سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز د رکنار این فناوری ها کمک می کند تا کیفیت تصاویر خدشه دار نشود و شما بتوانید صحنه های با سرعت بالا را نیز با وضوح فوق العاده و بدون ایجاد تاری مشاهده نماید.

تلویزیون ال جی 55EG9A7V

کیفیت و توان صوتی 

در کنار تصاویر شفاف و واقعی در تلویزیون ال جی ۵۵EG9A7V، صوت نیز با کیفیت بالا در محیط پخش خواهد شد تا کارایی این مدل به عنوان محصولی صوتی تصویری به صورت کامل و بدون عیب و نقص تکمیل گردد. جهت تولید صوت در این تلویزیون از دو اسپیکر استفاه شده است و به اصطلاح صوت به صورت ۲٫۰ کاناله ایجاد خواهد شد. هر کدام از این اسپیکرها صدا را با توان ۱۰ وات تولید میکنند که در نتیجه صدایی معادل ۲۰ وات در این تلویزیون ال جی ۵۵ اینچ EG9A7V تولید خواهد شد. فناوری صوتی Ultra Surround در این مدل صدا را تقویت کرده و توان بالایی به آن می بخشد تا بتانید صدا را به صورت همه جانبه و سرشار از فرکانس های صوتی بشنوید. همچنین فناوری Clear Voice II صدا را پاک سازی کرده و صدایی روان و شفاف را ایجاد خواهد کرد که اثری از ناخالصی و نویز در آن نخواهید شنید؛ همچنین فرکانس های صوتی را به صورت مجزا و قابل تفکیک به گوشتان خواهد رساند تا همه اجزای صوت را به صورت کامل شنیده و شناسایی نمایید. در مجموع ارمغان تلویزیون ۵۵EG9A7V ال جی صدایی پر توان و واضح و در کنار آن بسیار غنی است که به طور حتم شما را در این مورد کاملا راضی خواهد کرد.

تلویزیون ال جی 55EG9A7V

تلویزیون هوشمند ال جی 55EG9A7V

ویژگی هایی که تا کنونن ذکر شد مواردی هستند که در اکثر تلویزیون ها موجود بوده اند ، اما در این مدل با کیفیت عالی به کار رفته اند. اما در تلویزیون اولد ال جی ۵۵EG9A7V از امکانات هوشمند نیز می توانید استفاده نمایید و بر روی نمایشگر این تلویزیون ۵۵ اینچ ال جی کارهای بیشتری را انجام دهید و مشاهده نمایید. این تلویزیون هوشمند مبتنی بر سیستم عامل webOS 2.0 می باشد. این سیستم عامل که خاص کمپانی ال جی است مطابقت بالایی با تلویزیون دارد و امکانات متنوعی را در اختیارتان می گذارد. شما می تواید از طریق مرورگر ای سیستم عامل به سرچ مطالب مورد نظرتان بپردازید یا اینکه ویدئوی مورد نظرتان را پیدا کرده و بر روی نمایشگر این مدل به نمایش درآورید. همچنین از طریق قابلیت های اتصال این تلویزیون می توانید انواع وسایل هوشمند از قبیل موبایلتان را به راحتی به تلویزیون اتصال دهید و تصاویر را بر روی این نمایشگر عریض مشاهده کنید. امکان اتصال تلویزیون مدل ۵۵EG9A7V به اینترنت از طریق پورت LAN و یا به صورت Wi-Fi وجود دارد که شما می توانید از هر کدام از آنها استفاده نمایید و به انجام کار مورد نظرتان بپردازید.

تلویزیون ال جی 55EG9A7V

سایر امکانات تلویزیون ۲۰۱۷ ال جی

اما مکانات دیگری نیز موجودند تا شما را به صورت کامل از خرید تلویزیون ال جی ۵۵EG9A7V راضی کند. بهره گیری از گیرنده های دیجیتال داخلی DVB-T2/C/S2 در این تلویزیون امکان دریافت انواع کانال های داخلی و خارجی را فراهم می کند و شما لاز نیست برای خرید گیرنده ی دیجیتال هزینه ی بالاتر و اضافی را پرداخت نمایید. تلوییزون اولد ال جی دارای پورت ها و درگاه های ارتباطی متنوعی است که شما می توانید از طریق آنها انواع لوازم جانبی و پخش کننده ها را به تلوییزون اتصال دهید و ازکلیه امکانات این تلوییزون استفده نمایید. از برترین کاربردی ترین این پورت ها می توان به پورت های HDMI ، USB ، LAN و درگاه آنتن اشاره کرد. با تمام ویژگ هایی که از این تلویزیون ذکر شد و به علت تعدد امکانات آن برخی ازآنها از قلم افتاد، می توان به جرات اعلام کرد قیمت تلویزیون ال جی ۵۵EG9A7V در مقایسه با این ویژگی ها پایین است و این مدل ارزش خرید را دارد.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس