بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ | جدیدترین تلویزیون ال جی

25 آگوست 2019

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸؛ از برترین تلویزیون موجود در بازار، تلویزیون های ال جی هستند که کیفیت فوق العاده ای را در تصویر و صدا ارائه می دهند. همچنین امکانات بیشتری نیز به این تلویزیون ها افزوده شده است تا کارایی مطلوب و متنوع تری را ارائه دهند. تلویزیون هایی ۴K ال جی با بهره گیری از امکاناتی در بخش تصویر، زنده ترین و واقعی ترین صحنه ها را به نمایش در می آورد تا حدی که می توانید در میان آن ها زندگی کنید و سبکی جدید از زندگی را تجربه نمایید. در میان این مدل های شاهکارهایی یافت می شود که حتی دیدن طراحی آن ها هوش از سرتان می پراند و دیدن و شنیدن صحنه ها بر روی آن دهانتان را باز نگاه خواهد داشت. بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ در دسته های بالا رده و میان رده تولید شده اند تا برای تمامی کاربران و مصرف کنندگان مورد استفاده باشند. طبق معمول در این تلویزیون های ال جی از سیستم عامل خاص این برند استفاده شده است و این سبب همخوانی بالای تلویزیون با سیستم عامل خواهد شد و دسترسی به قابلیت ها راحت تر و سریع تر صورت می گیرد. نسخه ی webOS 3.5 در تلویزیون های ۲۰۱۸ ال جی این اطمینان را به شما خواهند بخشید که اتصالات بی سیم، اتصال به اینترنت و سایر قابلیت ها به بهترین شکل انجام می گیرند و امنیت بالای این سیستم عامل، شما را در حفظ حریم شخصیتان یاری خواهد داد. حال به معرفی برترین تولیدات در سال ۲۰۱۸ میلادی می پردازیم، البته شکی در این موضوع نیز که تلویزیون های تولیدی در این سال از برترین مدل های موجود در بازار هستند.

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل W7V

تلویزیون ال جی W7V از برترین مدل های تولید شده در این کمپانی است که با کیفیت تصویر ۴K محتویات را به نمایش می گذارد. این تلویزیون OLED ال جی علاوه بر ثبت صحنه های فوق العاده، دارای طراحی واقعا ظریف و خیره کننده ایست. کمپانی ال جی برای نمایشگر این تلویزیون تصویر روی شیشه را به کار برده است، بدنه ی بسیار نازک تلویزیون W7V ال جی از طریق رابطی به ساندبار این تلویزیون وصل شده است تا هیچ برجستگی در پشت تلویزیون ۲۰۱۸ ال جی ایجاد نگردد و علاوه بر آن صدا به واسطه ی نمای شیک تلویزیون دچار اختلال نشود. در این تلویزیون ال جی از سیستم عامل webOS 3.5 استفاده شده است که این امکان را فراهم می کند محتوای مورد نظرتان را با کیفیت فوق العاده مشاهده نمایید. تلویزیون ال جی W7V در دو سایز ۶۵ و ۷۷ اینچ تولید شده است.

تلویزیون ال جی 2018 مدل OLED-77W7V و 65W7V

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل B8V

تلویزیون ال جی B8V از محصولاتی است که همه ی گزینه ها و امکانات را کاملا بی عیب و نقص در اختیارتان خواهد گذاشت و تصاویر حیرت آور را با صدای قدرتمند و همه جانبه در هم می آمیزد تا به صورت کامل صحنه ها را ببینید  حس موجود در آنها را دریافت نمایید. تلویزیون B8V ال جی با رزولوشن نمایشگر ۲۱۶۰×۳۸۴۰ پیکسل و توان صوتی ۴۰ وات و در کنار فناوری های متنوعی در این دو بخش سعی می کند رضایت کامل شما را جلب نماید. پنل نمایشگر این تلویزیون OLED می باشد که علاوه بر تصاویر عالی، پنل فوق نازکی را نیز در اختیارتان می گذارد. در تلویزیون ۲۰۱۸ ال جی B8V از سیستم عامل webOS 3.5 استفاده شده است تا امکان دسترسی سریع و راحت به امکانات را برایتان فراهم آورد. تلویزیون B8V ال جی در سایزهای 65 اینچ و ۵۵ اینچ تولید شده است.

تلویزیون ال جی 2018 مدل OLED-65B7V-55B7V

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل G7V

تلویزیون OLED ال جی مدل G7V در سال ۲۰۱۸ تولید شد تا طراحی ۲۰۱۷ این کمپانی پیشرفته تر شود و تلویزیونی را در اختیار داشته باشید که نتوان از آن خرده ای گرفت. تلویزیون ال جی G7V که در اندازه ی ۶۵ اینچ تولید شده است از طراحی فوق العاده ای برخوردار است. طبق رسم به کار رفته در تلویزیون های ۲۰۱۸ ال جی و مدل های اولد سیستم صوتی از بدنه ی اصلی جدا شده است تا طراحی فوق حرفه ای و نازکی به کار رود. کیفیت تصویر ۴K، توان صوتی ۶۰ وات ، سیستم عامل webOS 3.5 و مجموعه ای بی نظیر از قابلیت ها در کنار هم کمک خواهند کرد تا برترین کارایی و کیفیت را از تلویزیون ال جی G7V مشاهده نمایید. تلویزیون اسمارت ال جی G7V مجهز به گیرنده ی دیجیتال DVB-T2/C/S2 می باشد تا تمامی کانال های تلویزیونی را به راحتی و با کیفیت بالا دریافت نمایید.

تلویزیون ال جی 2018 مدل OLED-65G7V

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل E7V

حال که صحبت از تلویزیون های ۲۰۱۸ و مدل های OLED تولید شده در کمپانی ال جی در میان است اگر به معرفی تلویزیون E7V نیز نپردازیم، کار اشتباهی کرده ایم. تلویزیون ال جی E7V با طراحی فوق العاده و مناسب برای مجموعه ی عظیمی از سلیقه ها تولید شده است. همان طور که انتظار می رود تلویزیون ال جی E7V صحنه ها را با کیفیت ۴K ایجاد خواهد کرد و فناوری های پیشرفته ای را نیز به این بخش افزوده است تا شاهد برتیرن و زنده ترین صحنه ها باشید. سیستم عامل webOS 3.5 از طریق ریموت کنترل جادویی شما را در سریع ترین شکل ممکن به خواسته هایتان می رساند و سرگرمی های متنوع را با لذت بیشتر در اختیارتان خواهد گذاشت. مصرف کنندگان می توانند با توجه به مساحت فضایی که در اختیار دارند سایز ۵۵ یا ۶۵ اینچ را انتخاب نمایند.

بهترین تلویزیون 2018 ال جی OLED-65E7V-55E7V

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل C7V

لیست برترین تلویزیون های ۲۰۱۸ ال جی از سنگینی فراوانی برخوردار است، زیرا تمامی مدل هایی که در این لیست قرار گرفته اند به امکانات حرفه ای، با مطلوب ترین کیفیت مجهز شده اند. رزولوشن صفحه نمایش 3840 × ۲۱۶۰ پیکسل تلویزیون C7V ال جی در کنار فناوری HDR10 ، Dolby Vision و مجموعه ای از تکنولوژی های تصویر، گرد هم آمده اند تا برترین تصاویر را به نمایش درآورند و با وجود اینکه تلویزیون ال جی C7V سه بعدی نیست صحنه های خلق کند که کاملا به صورت سه بعدی قابل مشاهده اند. در کنار ویژگی های برجسته ی تصویر توان صوتی ۴۰ وات و فناوری های ارزشمند صوت نیز خودنمایی می کنند که به این مدل تلویزیون ال جی برتری بخشیده اند.تلویزیون اسمارت ۲۰۱۸ ال جی C7V به سیستم عامل webOS 3.5 مجهز شده است و در سایزهای ۵۵ اینچ و ۶۵ اینچ تولید شده است.

بهترین تلویزیون ال جی 2018 مدل LG-65C7V-55C7V

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل E8V

عرضه ی بهترین تلویزیون ها در سال ۲۰۱۸ انقلابی جدید در طراحی و همچنین کارایی و کیفیت ایجاد کرده است و شما با تلویزیون هایی مواجه خواهید شد که با کارایی فوق العاده یشان نمی توان برای آنها تنها نام تلویزیون را به کار برد. تلویزیون ال جی E8V یکی از برترین تلویزیون های ال جی است که نه تنها در سال ۲۰۱۸ جزو برترین هاست بلکه در طول تاریخ تولید تلویزیون در ردیف برترین محصولات قرار دارد. کیفیت تصویر ۴K، توان صوتی ۶۰ وات، آخرین نسخه ی سیستم عامل webOS ، امکان اتصال به شبکه به صورت وای فای ، بهره گیری از فناوری های متنوع در بخش صدا و تصویر از برترین ویژگی هایی هستند که در تلویزیون اولد ال جی E8V به چشم می خوراند. خریداران می توانند از بین مدل ۷۷ اینچ، ۶۵ اینچ و یا ۵۵ اینچ این تلویزیون ۲۰۱۸ ال جی یکی را انتخاب نمایند.

بهترین تلویزیون 2018 ال جی OLED-77E8V-65E8V-55E8V

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل SK850

تکنولوژی هایی که به تلویزیون ال جی SK850 افزوده شده اند این مدل را جزو یکی از برترین تلویزیون ها ساخته است. این تلویزیون اولد نیست، اما طراحی زیبای آن حتما شما را جذب خود می کند. این تلویزیون با کیفیت تصویر SUPER UHD و بهره گیری از فناوری نانوسل صحنه هایی با جزئیات کامل و به صورت واقعی را نمایش خواهد داد که تنوع رنگی در آنها سبب واقعی تر ضدن تصاویر خواهد شد. تلویزیون ال جی SK850 از طریق سیستم صوتی ۲٫۱ کاناله صدا را با توان و کیفیت مطلوب ایجاد خواهد کرد. بهره گیری از سیستم عامل webOS 3.5 در این تلویزیون کارایی راحت و امنیت بالا را به شما خواهد بخشید. امکانات فوق العاده و متنوع این مدل نشان خواهد داد کمپانی ال جی به تمامی محصولات و کاربرانش توجه ویژه دارد. تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل SK850 در سایزهای ۵۵ اینچ ، ۶۰ اینچ و ۶۵ اینچ تولید شده است.

بهترین تلویزیون 2018 ال جی 55SK850-65SK850

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل SK950

در تلویزیون ال جی SK950 ایرادات نسخه های قبلی برطرف شده است، این مدل ارتقاء یافته است تا بدون هیچ ایرادی در اختیار کاربران و مصرف کنندگان قرار بگیرد. تلویزیون SK950 ال جی صحنه ها را با کیفیت ۴K خلق خواهد کرد و از فناوری های نانوسل و HDR نیز برای تولید هر چه بهتر تصویر کمک خواهد گرفت. امکان کنترل سریع و راحت تلویزیون و دسترسی به امکانات هوشمند در این تلویزیون اسمارت ال جی از طریق آخرین نسخه از سیستم عامل خاص این برند یعنی WebOS امکان پذیر است. در کنار این قابلیت های مثبت در تلویزیون ال جی SK950، در مورد صدا نیز چشم پوشی نشده است و این مؤلفه نیز با توان بالا و به صورت همه جانبه پخش خواهد شد تا این تلویزیون را به کلکسیونی از زیبایی و کاربرد تبدیل کند. تولید تلویزیون ال جی SK950 در سایزهای ۶۵ و ۵۵ اینچ این امکان را فراهم می کند تا در محیط های متوسط و بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین تلویزیون ال جی 2018 مدل 55SK950V-65SK950V

بهترین تلویزیون ال جی ۲۰۱۸ مدل SK800

از دیگر تلویزیون های ال جی که در این لیست جای می گیرند، تلویزیون ال جی SK800 می باشد. این تلویزیون دارای نمایشگر با کیفیت SUPER UHD است و فناوری نانوسل، HDR و سایر فناوری های بخش تصویر کمک می کند تا جزئیات تصویر با وضوح بالا و به صورت شفاف به نمایش درآیند. برخورداری از ۴ پورت HDMI و ۳ درگاه USB کمک خواهند کرد که انواع لوازم الکترونیکی را بسته  به نیازتان به تلویزیون متصل نمایید. توان صوتی تلویزیون SK800 ال جی برابر ۲۰ وات است، البته با استفاده از فناوری هایی این صدا با برتریرن کیفیت و وضوحیت ایجاد شده و پخش می گردد. مجهز شدن این تلویزیون ۲۰۱۸ ال جی به گیرنده ی دیجیتال DVB-T2 / C / S2 کمک می کند تمامی کانال های تلویزیونی را دریافت نمایید، بدون اینکه به گیرنده ی دیجیتال خارجی نیازی داشته باشید. سایز های ۴۹ ، ۵۵ و ۶۵ اینچ از تلویزیون ال جی SK800 موجوداند.

بهترین تلویزیون ال جی 2018 مدل 55SK800-49SK800
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس