بازیگران فصل ۶ سریال فرار از زندان و نگاهی جامع به ۵ فصل گذشته

30 جولای 2019

بی شک سریال فرار از زندان، یکی از پرطرفدارترین سریال‌های قرن ۲۱ است؛ سریالی که حتی در بین ایرانی‌ها از محبوبیت بالایی برخوردار است. اگر می‌خواهید اطلاعات کاملی از سریال فرار از زندان بدانید ، با مگ ایکس همراه باشید.

پیش‌ازاین که شبکه‌های استریم آنلاین غول‌پیکری مثل نتفلیکس (Netflix) و آمازون (Amazon Prime) وارد صحنه رقابت در تولید سریال‌های تلویزیونی شوند (و دیدیم که در طی چند سال توانستند تعداد کثیری از تماشاگران را به خود جذب کنند)، شبکه فاکس (Fox) جزو معدود شبکه‌های موفق دهه گذشته بود که توانست سریال‌های باکیفیت و پربیننده‌ای تولید کند. یکی از آن سریال‌های پربیننده، بی‌تردید سریال فرار از زندان بود.

سریال فرار از زندان | سریال Prison Break

فرار از زندان، یک سریال تلویزیونی آمریکایی است که توسط پائول تی شیورینگ (Paul T.Scheuring) ساخته شد. داستان حول محور دو برادر به نام‌های مایکل اسکافیلد (ونت ورث میلر) و لینکلن باروز (دومینیک پرسل) می‌گذشت؛ لینکلن که به جرم قتلی که اظهار می‌کند به آن مرتکب نشده است، محکوم به اعدام است و مایکل که باور دارد برادرش قاتل نیست، نقشه‌ای دقیق و بی‌نقص را آماده می‌کند تا به زندانی که برادرش در آنجا قرار است اعدام شود برود و او را از آنجا فراری داده و  به او کمک کند تا بی‌گناهی‌اش را ثابت کند.

سریال فرار از زندان توسط شرکت فیلم‌سازی آدلستین – پاروز و با همکاری شرکت فاکس قرن بیستم تولید شد. علاوه بر اینکه پائول خالق و طراح سریال بود، وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی سریال فرار از زندان در کنار کوین هوکس (Kevin Hooks)، مت اولمستد (Matt Olmstead)، مارتی ادلستین (Marty Adelstein) را برعهده داشت. برت رتنر (Brett Ratner)، اپیزود نخست سریال فرار از زندان را کارگردانی کرد و رامین جوادی (Ramin Djawadi)، موسیقی متن سریال فرار از زندان را ساخت که توانست برای نخستین بار، نامزد جایزه امی (Emmy) بهترین موسیقی متن در سال ۲۰۰۶ شود. در این مطلب قصد داریم نگاهی به نحوه تولید سریال فرار از زندان، خلاصه داستان هر پنج فصل،حواشی و بازیگران سریال فرار از زندان بیندازیم.

سریال فرار از زندان | سریال Prison Break

توجه: این متن حاوی اسپویل داستان سریال Prison Break است!

عناوین این مطلب:

  • نگاهی به ۵ فصل گذشته سریال فرار از زندان
  • فصل ۶ فرار از زندان چه زمانی پخش می شود؟
  • تریلر فصل ششم سریال فرار از زندان
  • معرفی بازیگران سریال Prison Break
  • دانلود سریال فرار از زندان به صورت کامل و به همراه زیرنویس فارسی
  • سریال فرار از زندان چگونه ساخته شد؟
  • آمار تماشاگران و نظر منتقدان به سریال فرار از زندان
  • ۱۳ حقیقت جذاب که باید درباره سریال فرار از زندان بدانید
  • آهنگ های سریال فرار از زندان ؛ نقطه درخشانی دیگر در کارنامه رامین جوادی

نگاهی به ۵ فصل گذشته سریال فرار از زندان


فصل اول سریال فرار از زندان

فصل اول سریال فرار از زندان، داستان «لینکلن باروز» را دنبال می‌کند. فردی که به جرم قتل «ترنس استیدمن»، برادر معاون رئیس‌جمهور، کارولینا رینولدز دستگیر می‌شود. وی بی‌پروا ادعا می‌کند که هرگز مرتکب این قتل نشده است اما دادگاه رأی به اعدام لینکلن صادر می‌کند و باید چند ماه باقی عمرش را در زندان ایالتی فاکس ریور (Fox River) بگذراند. مایکل اسکافیلد، برادر لینکلن که مهندس سازه بوده و از هوش و استعداد ذهنی بالایی برخوردار است. او ابتدا حرف‌های لینکلن در مورد قتل استیدمن را باور نمی‌کند اما بعدها با تحقیق در مورد این مسئله، متوجه می‌شود که برادرش هرگز مرتکب قتل نشده است. بنابراین وقتی موفق نمی‌شود که از طریق قانون، برادرش را از مرگ نجات دهد، تصمیم می‌گیرد که نقشه دقیق و بلندمدتی آماده کند تا خودش به‌تنهایی برادرش از زندان نجات دهد. پس از ماه‌ها تلاش، مایکل بالاخره احساس می‌کند که آماده است برنامه خود را عملی کند. بنابراین در یک صبح، به بانک دستبرد می‌زند و سپس با اصرار خودش مبنی بر گناهکار بودن، به دستور قاضی به مدت پنج سال به زندان فاکس ریور فرستاده می‌شود.

فصل اول سریال فرار از زندان

مایکل به محض ورود به زندان، با موانع زیادی روبرو می‌شود اما بالاخره برادرش را پیدا کرده و نقشه فرار از زندان را به او توضیح می‌دهد. او به نتیجه می‌رسد که تنها راه فرار از فاکس ریور، از بخش درمانگاه و اتاق پزشک درمانگاه است؛ به همین دلیل خودش را به‌عنوان یک بیمار دیابتی نوع A به «سارا تانکردی» معرفی می‌کند تا بتواند هرروز تحت معالجه دکتر تانکردی قرار بگیرد و از سوی دیگر با او بیشتر آشنا شود. بیرون از زندان، «ورونیکا داناوان»، وکیل و معشوقه سابق لینکلن در تلاش است که مدارک محکمی مبنی بر بی‌گناهی لینکلن پیدا کند اما هر دفعه توسط مأموران امنیتی که برای «سازمان» فعالیت می‌کنند، مورد تهدید و حتی مرگ قرار می‌گیرد.

prison break / سریال فرار از زندان

در اواسط فصل اول، لینکلن متوجه می‌شود که سازمان پشت ماجرای زندانی شدنش قرار دارد و آن‌ها فقط این کار را انجام دادند که به پدر لینکلن، آلدو باروز که مدت‌ها پیش برای سازمان کار می‌کرد، برسند. او مدارک محکمی برای نابودی آن‌ها در اختیار دارد و به همین دلیل سازمان به دنبال کشتن اوست. در دو قسمت پایانی فصل اول سریال فرار از زندان، مایکل و لینکلن به همراه شش زندانی دیگر بانام‌های «جان آبروزی»، «بنجامین فرانکلین»، «فرناندو سوکره»، «تئودور بگ ول»، «چارلز پاتوشیک» و «دیوید آپولسکیس» موفق می‌شوند که از زندان فرار کنند.

فصل دوم سریال فرار از زندان

داستان فصل دوم سریال فرار از زندان، هشت ساعت پس از فرار زندانی‌ها از فاکس ریور آغاز می‌شود. پائول شیورینگ فصل دوم سریال را به فیلم‌های فراری (The Fugitive) و فرار بزرگ (The Great Escape) تشبیه می‌کند. «الکساندر ماهون»، به‌عنوان شخصیت جدید فصل دوم سریال فرار از زندان معرفی می‌شود. او مأمور اف بی آی است که وظیفه رسیدگی به پرونده هشت فراری زندان فاکس ریور را بر عهده می‌گیرد. هرکدام از زندانی‌ها پس‌ازاین که به منطقه امنی می‌رسند، از هم جدا می‌شوند و هرکدام مسیر خودشان را طی می‌کنند. برد بلیک، نگهبان ارشد زندان فاکس ریور به دلیل دریافت رشوه از جان آبروزی در طول خدمتش در زندان، اخراج می‌شود. سپس وقتی متوجه می‌شود که اف بی آی برای پیدا کردن هر زندانی، مبلغ و پاداش گزافی را معین کرده است، تصمیم می‌گیرد با کمک همکار سابقش در زندان، به دنبال زندانی‌ها برود.

فصل دوم سریال فرار از زندان

در طی چند عملیات از پیش تعیین شده توسط مایکل، آن‌ها موفق می‌شوند مأموران پلیس را فریب داده و در طی یک حادثه تصادف کشته شوند، اما الکساندر ماهون که سطح هوش و توانایی ذهنی‌اش با مایکل برابری می‌کند، متوجه حقه آن‌ها می‌شود. مایکل و لینکلن و سایر زندانی‌ها به شهری کوچک در یوتا می‌روند تا مقداری پولی که «چارلز وستمورلند» ( یکی از کسانی که قرار بود همراه با مایکل فرار کند اما در طول مسیر به دلیل از دست دادن خون فراوان در طی یک درگیری می‌میرد) در آنجا دفن کرده است، دست پیدا کنند. نقشه طوری که مایکل و لینکلن کشیده بودند پیش نمی‌رود. ماهون هم بیش از پیش به مایکل نزدیک می‌شد.

سارا تانکردی که پس از فرار زندانی‌ها، به دلیل مصرف زیاد مورفین اوردوز می‌کند و تا نزدیکی مرگ هم پیش می‌رود، خوشبختانه جان سالم به در می‌برد. سارا متوجه می‌شود که پدرش اطلاعاتی در مورد لینکلن در اختیار دارد که می‌تواند بی‌گناهی‌اش را ثابت کند اما پیش از آن توسط مأموران سازمان کشته می‌شود. سارا کلیدی را در دست پدرش پیدا می‌کند که احساس می‌کند که این کلید ربطی به ماجرای لینکلن دارد. او سپس سعی می‌کند که با مایکل ارتباط برقرار کند. سازمان به ماهون فشار می‌آورد که به جای دستگیری هشت زندانی، تمام آن‌ها را به قتل برساند. بنابراین ماهون سه تا از زندانی‌های فراری فاکس ریور را می‌کشد. «پائول کلرمن» که خود یکی از مأموران سازمان و هم‌چنین اصلی‌ترین فرد در پشت ماجرای پروژه لینکلن باروز بوده، توسط سازمان مورد بی‌میلی قرار می‌گیرد و سازمان احساس می‌کند که دیگر کلرمن فایده‌ای برای سازمان ندارد.

prison break / سریال فرار از زندان

در طی یک حادثه غیرمنتظره، ماهون مایکل و لینکلن را دستگیر می‌کند. ماهون از سوی سازمان دستور می‌گیرد که در طول فرستادن مایکل و لینکلن به زندان فاکس ریور، آن‌ها را در مسیر بکشد اما پائول کلرمن در یک اقدامی غیرمنتظره، مایکل و لینکلن را نجات می‌دهد و قصد دارد که آن‌ها را تبرئه کند. در سه قسمت پایانی فصل دوم سریال فرار از زندان، مایکل و لینکلن به پاناما می‌روند تا برای همیشه ناپدید شوند، اما حضور تی بگ در پاناما، مایکل را وسوسه می‌کند که پول‌های وستمورلند را از تی بگ بگیرد اما در طی یک درگیری، مایکل توسط نیروهای پاناما دستگیر می‌شود. درنهایت به همراه بلیک، ماهون و تی بگ به زندان سونا واقع در پاناما منتقل می‌شوند.

فصل سوم سریال فرار از زندان

تمام اتفاقات داستان فصل سوم سریال فرار از زندان در کشور پاناما رخ می‌دهد. مایکل به زندان سونا افتاده است و لینکلن درصدد آن است که وی را از زندان نجات دهد. «گرچن»، یکی از مأموران سازمان قرار ملاقاتی با لینکلن می‌گذارد و سپس اعلام می‌کند که مایکل باید فردی به نام جیمز ویسلر را از زندان سونا فراری دهد وگرنه سارا و ال جی (پسر لینکلن) را می‌کشد. لینکلن این خبر را به مایکل می‌دهد و مایکل تلاش می‌کند که «جیمز ویسلر» که مدتی در زندان مفقود شده است را پیدا کند. مایکل بالاخره جیمز ویسلر را پیدا می‌کند و آماده می‌شود که نقشه فرار را طراحی کند.

فصل سوم سریال فرار از زندان

سوکره که فکر می‌کند برد بلیک همسرش را به گروگان گرفته، اسلحه‌ای با خود به زندان سونا حمل می‌کند که بلیک را بکشد اما بلیک اعتراف می‌کند که هرگز همسرش را گروگان نگرفته است. سوکره به لینکلن ملحق می‌شود تا به مایکل کمک کند از زندان فرار کند. «سوفیا»، معشوقه جیمز ویسلر هم به لینکلن ملحق می‌شود. لینکلن محل گروگان ال جی و سارا پیدا می‌کند اما موفق نمی‌شود که آن‌ها را نجات دهد. گرچن سپس سر بریده شده ای را که ادعا می‌کند سر سارا است به نشانه هشدار برای لینکلن می‌فرستد.

prison break / سریال فرار از زندان

مایکل در نقشه اول فرار شکست می‌خورد. سپس «لچرو» که وظیفه برقراری امنیت در داخل زندان سونا را بر عهده دارد، به مایکل تونل متروکه‌ای را نشان می‌دهد که تنها راه فرار از زندان سونا است. در دو قسمت پایانی فصل سوم فرار از زندان، مایکل در زمان فرار، تی بگ، لچرو و بلیک را فریب می‌دهد و سپس به همراه ویسلر، ماهون و لوییس موفق می‌شوند که از زندان فرار کنند. گرچن و مایکل قرار ملاقاتی در موزه تنظیم می‌کنند که ویسلر و ال جی را باهم معاوضه کنند. معاوضه صورت می‌گیرد اما سوفیا وقتی متوجه می‌شود که ویسلر یکی از ماموران سازمان است، او را ترک می‌کند و به لینکلن ملحق می‌شود. سوکره به جرم جعل هویت و کمک به فراری‌ها، به زندان سونا می‌افتد. مایکل راه خود را از لینکلن جدا می‌کند و برای گرفتن انتقام مرگ سارا از گرچن، پاناما را ترک می‌کند.

فصل چهارم سریال فرار از زندان

در فصل چهارم سریال فرار از زندان، مایکل پس از ماه‌ها تلاش، بالاخره رد گرچن و ویسلر را می‌گیرد. ویسلر برای به دست آوردن یک قطعه کارت، چند افراد بالا رتبه را می‌کشد. مایکل گرچن را پیدا می‌کند و گرچن اعتراف می‌کند که سارا را نکشته است و می‌گوید که او موفق شده بود که از آنجا فرار کند. مایکل درصدد پیدا کردن سارا در شیکاگو است اما ماهون با او تماس می‌گیرد که همدیگر را ملاقات کنند. ویسلر به آن‌ها می‌پیوندد تا ماجرای قطعه کارتی که می‌تواند سازمان را نابود کند برای آن‌ها توضیح دهد اما به‌طور غیرمنتظره، ویسلر توسط یکی از مأموران سازمان به نام «وایت» کشته می‌شود. کارت به جنرال، رییس سازمان بازگردانده می‌شود. مایکل توسط سازمان امنیت ملی دستگیر می‌شود.

فصل چهارم سریال فرار از زندان

«دان سلف» یکی از مأموران سازمان امنیت ملی است که به مایکل پیشنهاد می‌دهد که برای پیدا کردن سیلا (اطلاعات فوق محرمانه سازمان که در اواسط مشخص می‌شود که این اطلاعات درباره یک انرژی قدرتمند و تجدیدپذیر است) با آن‌ها همکاری کند. مایکل ابتدا این پیشنهاد را قبول نمی‌کند اما وقتی متوجه می‌شود که وایت تلاش دارد که او و لینکلن و سارا را به قتل برساند. این پیشنهاد را قبول می‌کند. مایکل بالاخره سارا را پیدا می‌کند و با کمک لینکلن و دوستانش برای پیدا کردن سیلا به لس‌آنجلس می‌روند. در نیمه اول فصل چهارم سریال فرار از زندان مایکل موفق می‌شود که تمام کارت‌های دسترسی به سیلا را پیدا کند و متأسفانه در این راه، برد بلیک به خاطر جان فشانی، کشته می‌شود.

سیلا به دان سلف تحویل داده می‌شود اما دان سلف به آن‌ها خیانت می‌کند و مشخص می‌شود که هدف وی از قبل این بوده است که سیلا را به دلال‌ها بفروشد تا پولی هنگفت به جیب بزند و برای همیشه ناپدید شود. مایکل که از اختلال هامارتوم هیپوتالاموس رنج می‌کشد، توسط سازمان تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد و لینکلن برای نجات برادرش، مجبور می‌شود که با سازمان برای بازپس‌گیری سیلا همکاری کند. دان سلف و گرچن سیلا را از دست می‌دهند و لینکلن مجبور می‌شود که برای بازپس گیری سیلا، با آن‌ها همکاری کند.

prison break / سریال فرار از زندان

نیمه دوم فصل چهارم سریال فرار از زندان در شهر میامی رخ می‌دهد. مایکل توسط مأموران سازمان گروگان گرفته می‌شود تا آن‌ها بتوانند مایکل را شست و شوی مغزی دهند. مایکل با کمک سارا موفق می‌شود که از دست آن‌ها فرار کند. مایکل می‌فهمد که مادرش، «کریستینا» زنده است و سیلا اکنون پیش اوست. ماهون به لینکلن، گرچن، دان سلف و بگ ول ملحق می‌شود تا سیلا را پیدا کنند. در پایان فصل چهارم، مایکل در طی نقشه‌ای هوشمندانه، سیلا را پیدا می‌کند و به پائول کلرمن که اکنون یکی از اعضای قابل‌اعتماد دولت شده است، تحویل می‌دهد. کلرمن تمام آن‌ها را تبرئه می‌کند و جنرال دستگیر و سازمان نابود می‌شود. سارا نیز کریستینا را می‌کشد.

فرار از زندان: آخرین فرار (Prison Break: The Final Break)

دو اپیزود ویژه پس از فصل چهارم سریال فرار از زندان با عنوان «آخرین فرار» منتشر شد. این دو اپیزود سکانس پایانی سریال را نشان می‌دهد. مایکل پس از اتفاقات اخیر، با سارا ازدواج می‌کند اما نیروی پلیس میامی سارا را به جرم قتل کریستینا رز دستگیر می‌کند. سارا به زندان زنان میامی منتقل می‌شود. بگ ول و جنرال در بخش مردان زندان میامی هستند و جنرال مبلغی صد هزار دلاری برای هرکسی که سارا را بکشد، تعیین می‌کند. مایکل متوجه این ماجرا می‌شود و تصمیم می‌گیرد که نقشه‌ی فرار را برای سارا طراحی کند. مایکل که متوجه می‌شود که به تومور مغزی مبتلا است و هرگز قابل‌درمان نیست، خودش را برای نجات سارا قربانی می‌کند. سارا و لینکلن سوار قایق می‌شوند و به پاناما می‌روند. سکانس آخر این سریال، چهار سال بعد را نشان می‌دهد که سوکره، ماهون، لینکلن به همراه پسر و همسر جدیدش و سارا به همراه فرزندی که از مایکل به دنیا آورده، در پاناما زندگی می‌کنند. سارا نام فرزندش را نیز مایکل گذاشته. سالروز مرگ مایکل، آن‌ها به آرامگاه او می‌روند.

فرار از زندان: آخرین فرار

فصل پنجم سریال فرار از زندان

در جون سال ۲۰۱۵، شبکه فاکس اعلام کرد که قصد دارد فصل پنجم سریال فرار از زندان را در قالب نه قسمت تولید کند. پائول تی شیورینگ هم برای نگارش فیلم‌نامه بازمی‌گردد و بار دیگر ونت ورث میلر و دومینیک پرسل در نقش‌های «مایکل اسکافیلد» و «لینکلن باروز» ظاهر می‌شوند. در فصل پنجم سریال فرار از زندان متوجه می‌شویم که مایکل زنده است و در زندانی بانام اوکاجیا در یمن زندانی شده است. او نام خود را به «کانیل اوتیس»، یک تروریست بین‌المللی و وابسته به داعش، تغییر داده است. لینکلن به همراه بنجامین فرانکلین که اکنون مسلمان شده، به یمن می‌رود تا مایکل را ملاقات کند. یمن نیز خود درگیر جنگ داخلی با داعش شده و هرلحظه ممکن است کشور تحت سلطه کامل داعش قرار بگیرد.

فصل پنجم سریال فرار از زندان

مایکل در طی نقشه‌ای با کمک «جا» و «ویپ»، موفق می‌شود که از زندان فرار کند اما در مسیر، «ابو رمال» که رهبر داعشی هاست، با آن‌ها همراه می‌شود. ابو رمال به مایکل خیانت می‌کند و قصد دارد او و دوستانش را بکشد اما ویپ، ابو رمال را به قتل می‌رساند. آن‌ها موفق می‌شوند که از این مخمصه فرار کنند. مایکل به دلیل قتل ابو رمال گناهکار شناخته می‌شود و افراد داعش در کل یمن مأمور می‌شوند که مایکل را پیدا کنند و او را بکشند. در طی صحبت‌های بین مایکل و لینکلن، مایکل به لینکلن می‌گوید که کلرمن، صلاحیتی برای تبرئه افراد گروه نداشته و مایکل مجبور شده است که با فردی مرموز به نام «پوسایدن» همکاری کند تا آن‌ها را نجات دهد. پویسایدن اکنون به «جیکوب» تغییر نام داده و با سارا ازدواج کرده است. مایکل و افرادش در طی فرار از کشور یمن، توسط یکی از افراد داعش مسموم می‌شوند؛ بنابراین مایکل را به یونان می‌برند و سارا به آن‌ها ملحق می‌شود تا مایکل را درمان کند.

prison break / سریال فرار از زندان

مایکل موفق می‌شود که به آمریکا سفر کند تا با پوسایدن روبرو شود. در پایان فصل پنجم سریال فرار از زندان، پوسایدن سارا و مایکل جونیور را در زیرزمینی حبس می‌کند اما مایکل موفق می‌شود که سارا را نجات دهد. تئودور بگ ول به مایکل ملحق می‌شود و متوجه می‌شود که ویپ در واقع پسر اوست. آن‌ها با پوسایدن قرار ملاقات می‌گذارند. پوسایدن پیش از قرار، ماموران اف بی آی را برای دستگیری آن‌ها خبر می‌کند. در طی درگیری، ویپ کشته می‌شود و بگ ول به خاطر کشتن مأمور پوسایدن، دستگیر می‌شود. مایکل پوسایدن را فریب می‌دهد و باهم درگیر می‌شوند. ماموران اف بی آی هردوی آن‌ها را بازداشت می‌کند. مایکل مدارک محکمی علیه پوسایدن در اختیار دارد و آن‌ها را برای دستگیری او استفاده می‌کند. مایکل تبرئه می‌شود و به‌پیش خانواده‌اش بازمی‌گردد. پوسایدن به زندان فاکس ریور منتقل می‌شود و پس از اینکه متوجه می‌شود که هم‌سلولی‌اش بگ ول است، مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.


فصل ۶ فرار از زندان چه زمانی پخش می شود؟


فصل ششم سریال فرار از زندان

در ژانویه سال ۲۰۱۸، شبکه فاکس به‌طور رسمی ساخت فصل ششم سریال فرار از زندان را تائید کرد. فاکس همچنین اشاره کرد که فصل ششم سریال فرار از زندان، یک بازگویی تازه از سریال ساخته شده پائول تی شیورینگ است. متأسفانه اپیزود پایانی فصل پنجم سریال فرار از زندان، « پشت چشم‌ها»، پیچش داستانی مضحکی به بینندگان تحویل داد و بسیاری از بینندگان با پایان خوش ماجرای مایکل اسکافیلد ابراز نارضایتی کردند و مشتاق دیدن اتفاقات بیشتری از این سریال پرطرفدار هستند. منابع خبری اعلام می‌کنند که شیورینگ فیلم‌نامه‌های فصل ششم سریال فرار از زندان را تکمیل کرده است و قرار به‌زودی فیلم‌برداری آن آغاز شود. پیش از آن، شیورینگ اعلام کرد که فصل ششم فرار از زندان قصد دارد به ریشه‌های اصلی سریال بازگردد. شیورینگ همچنین بازگشت ویلیام فیکنر برای بازی در نقش الکساندر ماهون در فصل ششم سریال فرار از زندان را تأیید کرد. او گفته که فیکنر فیلم‌نامه قسمت اول را کاملاً خوانده است.

گرچه اطلاعاتی زیادی درباره تعداد اپیزودهای فصل ششم سریال فرار از زندان در دسترس نیست، اما منابع می‌گویند که امکان دارد همانند فصل گذشته، این فصل هم در قالب نه قسمت ساخته شود. هنوز اطلاعاتی از داستان فصل ششم فرار از زندان منتشر نشده است. خبر خوب دیگر این است که سایر بازیگران سریال از جمله سارا وین کالینز، رابرت نپر، آمائوری نولاسکو در فصل ششم هنرنمایی می‌کنند. همچنین نتفلیکس در طی قرارداد رسمی، اعلام کرده است که تمامی قسمت‌های فصل ششم سریال فرار از زندان را پس از پخش در شبکه فاکس، در سرتاسر جهان منتشر می‌کند. این شبکه تمام قسمت‌های فصل پنجم سریال فرار از زندان در یکم دسامبر ۲۰۱۸ منتشر کرد.

معرفی بازیگران سریال Prison Break

نام بازیگرسال و سن تولدنقش در سریالتعداد حضور در قسمت های سریال
دومینیک پرسل۱۹۷۰ (۴۹ ساله)لینکلن باروز۹۰ قسمت (فصل های ۱ -۵)
ونت ورث میلر۱۹۷۲ (۴۷ ساله)مایکل اسکافیلد۹۰ قسمت (فصل های ۱-۵)
آمائوری نولاسکو۱۹۷۰ (۴۸ ساله)فرناندو سوکره۷۹ قسمت (فصل های ۱-۵)
رابین تونی۱۹۷۲ (۴۷ ساله)ورونیکا داناوان۲۳ قسمت (فصل های ۱-۲)
پیتر استوماره۱۹۵۳ (۶۵ ساله)جان آبروزی۲۵ قسمت (فصل های ۱-۲)
وید ویلیامز۱۹۶۱ (۵۷ ساله)برد بلیک۶۳ قسمت (فصل های ۱-۴)
رابرت نپر۱۹۵۸ (۶۰ ساله)تئودور بگ ول۸۷ قسمت (فصل های ۱-۵)
سارا وین کالینز۱۹۷۷ (۴۲ ساله)سارا تانکردی۷۷ قسمت (فصل های ۱-۲، ۴-۵)
ویلیام فیکنر۱۹۵۸ (۶۲ ساله)الکساندر ماهون۵۹ قسمت (فصل های ۲-۴)
پائول ادلستین۱۹۶۹ (۵۰ ساله)پائول کلرمن۴۹ قسمت (فصل های ۱-۲، ۴-۵)
راکموند دانبار۱۹۷۴ (۴۵ ساله)بنجامین فرانکلین۴۳ قسمت (فصل های ۱-۲، ۴-۵)
جودی لین اویکیف۱۹۷۸ (۴۰ ساله)مورگان گرچن۳۴ قسمت (فصل های ۳-۴)
مارشال آلمن۱۹۸۴ (۳۵ ساله)ال جی باروز۲۷ قسمت (فصل های ۱-۴)
مایکل راپاپورت۱۹۷۰ (۴۹ ساله)دونالد سلف۲۲ قسمت (فصل ۴)
استیسی کیج۱۹۴۱ (۷۸ ساله)واردن هنری پاپ۲۴ قسمت (فصل های ۱-۲)
لئون راسوم۱۹۴۱ (۷۷ ساله)جنرال جاناتان کرانتز۳۰ قسمت (فصل های ۲-۴)
فرانگ گریلو۱۹۶۵ (۵۴ ساله)نیک ساروین۱۸ قسمت (فصل ۱)
دانای گراسیا۱۹۸۴ (۳۵ ساله)سوفیا لوگو۱۴ قسمت (فصل ۳-۴)
کریس ونس۱۹۷۲ (۴۷ ساله)جیمز ویسلر۱۴ قسمت (فصل ۳-۴)
رابرت ویزدام۱۹۵۳ (۶۵ ساله)لچرو۱۴ قسمت (فصل ۳)
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس