ریلکس شو -مشاور من برای زندگی بهتر

27 جولای 2019

شما با نصب ریلکس شو خود را مورد آزمایش قرار می دهید و از درصد افسردگی و وسواس فکری خود باخبر می شوید و آنچه باید درباره ریلکس شو بدانید

ویژگی های منحصر به فرد

رابط کاربری زیبا و ساده

استفاده از رنگ آبی به عنوان رنگ آرامش دهنده

ارائه ۴ ابزار اصلی سلامت روان، دفترچه یادداشت، مثبت نگری و سخنان بزرگان

ارائه ۴ ابزار فرعی خواب، طبیعت، سلامت و یادآوری

حل معظلاتی مانند استرس، اضطراب، افسردگی، وسواس، بی خوابی و هراس از طریق آزمون و برنامه و راهکار

مطالبی در مورد زندگی بهتر، اهمیت اهداف، تلاش کردن در جهت رسیدن به آرزوها تحت عنوان مثبت نگری

بهره بردن از سخنان بزرگان در حین گوش سپردن به موسیقی آرامش بخش

تمرینات یوگا و تنفس

ریلکس شو را بهتر بشناسیم

آرامش، مفهوم آشنایی است که همه ما برای ادامه زندگی به آن نیاز داریم. دوری از استرس و تنش و وسواس های فکری لازمه حیات بانشاط و امید به زندگی است. امروزه تکنولوژی در تمام مسائل زندگی دخیل شده است. تکنولوژی برای رسیدن به آرامش با اپلیکیشن ریلکس شو به یاری مردم آمده است. اپلیکیشن ریلکس شو با دارا بودن مطالب مفید در این زمینه برای کاربر مانند یک مشاور عمل می کند. شما با نصب برنامه ریلکس شو خود را مورد آزمایش قرار می دهید و از درصد افسردگی و وسواس فکری خود باخبر می شوید. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با ریلکس شو با نقد و بررسی آن در ذره بین همراه باشید…

رابط کاربری

رابط کاربری اپلیکیشن ریلکس شو، در عین زیبایی بسیار ساده طراحی شده است. این موضوع باعث می شود که عموم کاربران بدون نیاز به آموزش و راهنمایی خاصی نحوه کار با برنامه را یاد بگیرند. در واقع توسعه دهنده در طراحی این اپلیکیشن وقت زیادی را صرف کاربردپذیری آن نموده است. در طراحی رابط کاربری ریلکس شو، رنگ آبی نقش مهمی را ایفا نموده است. رنگ آبی اولین و مهم ترین رنگ آرامش دهنده است. این رنگ آرامشی درونی برای فرد ایجاد می کند و موجب افزایش اعتماد به نفس کاربر می شود. به همین دلیل توسعه دهنده، تم کلی برنامه را با رنگ آبی طراحی کرده است. فونت نوشته های برنامه خوانا و با رنگ متمایز از پس زمینه انتخاب شده است. هم چنین برای زیبایی و خواناتر کردن گزینه ها و قسمت های مختلف از آیکون های رنگی متناسبی استفاده شده است. دسترسی به قسمت های اصلی برنامه در صفحه ابتدایی به سهولت امکان پذیر است و برای دستیابی به گزینه های بیشتر برنامه باید به منوی ریلکس شو مراجعه کرد.

اپلیکیشن ریلکس شو تمام خدماتی که ارائه می دهد را در ۴ ابزار اصلی و ۴ ابزار فرعی گنجانده است. ابزارهای اصلی برنامه عبارت اند از: سلامت روان، دفترچه یادداشت، مثبت نگری و سخنان بزرگان. سلامت روان در شش بخش مجزا مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش سلامت روان موضوعاتی مانند استرس، اضطراب، افسردگی، وسواس، بی خوابی و هراس مورد بحث قرار می گیرد. ریلکس شو در این بخش ها با یک آزمون کوتاه به شما می گوید که دچار این معضلات هستید یا نه. در صورتی که به این مشکلات گرفتار باشید از راهنمایی، راهکارها و مطالب مفید ریلکس شو برای برطرف کردن آن ها استفاده خواهیدکرد. حتی در صورتی که به این مشکلات دچار نباشید از راهکارها و برنامه های ریلکس شو برای دوستان و اطرافیان خود استفاده خواهید کرد.

اگر می خواهید یک دفترچه خاطرات دیجیتالی داشته باشید و خاطرات و یادداشت های روزانه خود را در آن به ثبت برسانید می توانید با نصب ریلکس شو از این ابزار بهره ببرید. در بخش مثبت نگری مطالب زیادی در مورد زندگی بهتر، اهمیت اهداف، تلاش کردن در جهت رسیدن به آرزوها و … آورده شده است. سخنان بزرگان، جملاتی از داشمندان، شعرا، نویسندگان و مفاخر بزرگ دنیا هستند. برای مطالعه این جملات کافی است گوشی خود را تکان دهید تا جمله جدید نمایش داده شود. در صورتی که به هر دلیلی این تکنیک جواب نداد می توانید انگشت خود را روی صفحه چند ثانیه نگه  دارید تا جمله جدید نمایان شود. در حین مطالعه این جملات می توانید به موسیقی بی کلام و آرامش بخش ریلکش شو گوش دهید. در صورتی که جمله ای مورد علاقه شما واقع شود می توانید آن را نشان کنید و از لیست جملات به آن دسترسی داشته باشید.

همان طور که قبلا گفته شد اپلیکیشن ریلکس شو از ۴ ابزار فرعی هم برخوردار است. این ابزارها عبارت اند از خواب، طبیعت، سلامت و یادآوری. در بخش خواب می توانید داستان های صوتی، موزیک های آرامش بخش و نویزهایی که در مدیتیشن استفاده می شوند را دانلود کنید و به آن ها گوش دهید. این فایل های صوتی کمک شایانی در یک خواب آرامش بخش به شما می کنند. در بخش طبیعت تصاویر متحرک زیبایی از طبیعت برای شما در نظر گرفته شده است. این تصاویر به همراه موسیقی گوش نواز طبیعت، صدای آب و باران، آوای باد پاییزی و … هستند. در بخش سلامت، تمرینات یوگا و تنفس برای سلامتی هر چه بیشتر و انرژی گرفتن به کمک شما می آیند. ابزار یادآوری هم برای کارهای روزمره شما به کارتان می آید. این یادآوری برای زمان نماز، زمان خواب یا بیداری و … کاربرد دارد.

در صفحه اصلی در قسمت بالای صفحه تاریخ و ساعت دقیق را مشاهده می کنید و هر آن چیزی که در ریلکس شو برای خود ذخیره و نشان کرده اید را می توانید بیابید.

کارایی

اپلیکیشن ریلکس شو، با دارا بودن ابزارهای مختلفی در زمینه سلامت روان و زندگی شاداب و روحیه مثبت به یاری مردم آمده است. با این برنامه می توانید مشکلات روان شناسی خود را بدانید، در مورد آن ها بخوانید و آن ها را مدیریت کنید. در ریلکس شو سخنان بزرگان در مورد زندگی بهتر، مطالبی در مورد مثبت نگری، تصاویر آرامش بخشی از طبیعت، داستان های صوتی، موسیقی های بی کلام و … با هم خواهید داشت و از آن ها در جهت داشتن روحیه ای قوی و مثبت استفاده خواهید کرد. هم چنین می توانید خاطرات و یادداشت های روزانه خود را در ابزار دفترچه یادداشت ریلکس شو به ثبت برسانید. تمرینات یوگا و تنفس هم برای تکمیل آرامش های زندگی در این اپلیکیشن قرار داده شده است.

برنامه اندرویدی سلامت روان

ریلکس شو شامل چه بخش هایی است؟

سلامت روان ، ابزاری جهت تست و خود آزمایی سلامت روان کاربر ، امکان مدیریت و غلبه بر مشکلات ذهنی و روحی با استفاده از استراتژی و تکنیک های شخصی که همگی درعلم روانشناسی امروز تائید شده و روانپزشک ها در حال استفاده از این تکنیک ها می باشند.

بخش مربوط به سلامت روان شامل بخش های مدیریت استرس ، اضطراب ، افسردگی ، وسواس فکری-عملی اجباری ، بی خوابی و هراس می باشد که به صورت کلی هر بخش نیز شامل خود آزمایی ، ابزار مدیریت مشکل ، اطلاعات بیشتر درباره هر کدام ، نحوه غلبه بر آن و کمک کردن به دوست یا فرزندی  که چنین مشکلی داشته باشد، است.Stress disorder,PTSD, Anxiety disorder,Phobia,Insomnia, depressive disorder, Obsessive–compulsive disorder(OCD)

طبیعت، هر انسانی با طبیعت آرام می شود ، زندگی روزمره در شهرها و درگیر زندگی ماشینی شدن ممکن است ما را از این نعمت دور کرده باشد ، با استفاده از بخش طبیعت، می توانید برای ساعت ها به مناظر زنده و فوق العاده چشم نواز طبیعت خیره شوید ، به صدای آرامش بخش محیط گوش دهید و آرامش را به جسم خود هدیه دهید.

دفترچه خاطرات ، با استفاده از این ابزار می توانید خاطرات روزانه خود را بنویسید و یا در طی روز، یادداشت برداری کنید. خاطره نویسی یک راه بسیار خوب و شناخته شده برای مقابله با استرس ، اضطراب ، وسواس ، افسردگی ، ترس و فوبیا می باشد. خاطره نویسیباعث می شود که افکار به نوشته تبدیل شود و اینکار باعث درک بیشتر فرد از مشکلات یا موفقیت هایی که در طول روز داشته می کند. همچنین ابزار یادداشت برداری نیز در دسترس شماست تا نگرانی ها ، افکار یا مواردی که در طول روز نیاز دارید یادداشت کنید را در خود جای دهد.

مثبت نگری ، این بخش شامل چندین نکته در جهت تغییر فکر و عادت های انسان از منفی نگری به سمت مثبت اندیشی می باشد.

سلامت ، بخش سلامت به صورت کلی شامل تمرین های روزانه ای است که به فرد کمک می کند تا آرام شود. تمرین عمیق نفس کشیدن و تمرین یوگا ، دو ابزار بخش سلامت هستند که می توانند شما را از استرس و اضطراب دور نگه دارند و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورند.

یادآوری ، خیلی از استرس ها و اضطراب هایی که در زندگی دارید بخاطر زمان بوجود می آید ، همچنین اگر می خواهید فردا ، موفق تر از فردی که امروز هستید باشید باید یاد بگیرید چطور زمان خود را مدیریت کنید ، در این بخش ابزارهایی برای تبدیل کردن گوشی شما به یک دستگاه یادآوری روزانه، قرار داده شده است ، فقط کافی است برای کارها و اهداف روزانه خود یک ساعت مشخص تنظیم کنید تا هر روز سر آن ساعت به شما اطلاع رسانی کند.

خواب ، خواب یکی از مهمترین بخش های زندگی روزانه انسان است ، یک خواب خوب می تواند انسان را هر روز سرحال و پر انرژی و انگیزه نگه دارد. نویز سفید ، موزیک های آرامشبخش و داستان های الهام بخش کوتاه ، قسمت های این بخش می باشد که با گوش کردن به این صداها قبل از خواب ، ذهن و جسم خود را آرام کنید تا خواب بهتری را تجربه کنید.

سخنان بزرگان ، در جهت رسیدن به موفقیت می توانید از انسان هایی کمک بگیرید که قبلا به این مهم دست پیدا کرده اند، با استفاده از سخنان بزرگان ، الهام بگیرید ، در خود انگیزه ایجاد کنید و فکر و ذهن خود را در مسیر بهتری قرار دهید.

امیدواریم تا استفاده از این برنامه برای شما مفید واقع شود. تک تک نظرات سازنده شما در این صفحه ، صفحه سایت ریلکس شو و ایمیل هایی که برای ما می فرستید را خواهیم خواند و حمایت شما باعث دلگرمی بیشتر ما برای ادامه ساخت این برنامه می باشد. با ما در تماس باشید.

لینک دانلود
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس