با من در تاریکی قدم بزن! تحلیل و بررسی the last of us:part II

26 جولای 2019

«نفرت» تم اصلی بازی The Last of Us Part 2 خواهد بود و داستان این بازی برای شخصیت‌هایش حد و مرزهایی متصور می‌شود. نیل دراکمن (Neil Druckmann) کارگردان این بازی در مصاحبه جدید خود، پیامی که از نخستین تیزر این بازی نیز پیدا بود را تائید کرد: پیگیری انتقام.

دراکمن در جریان مصاحبه‌اش با «بازفید» اظهار داشت:

بسیاری از صحبت‌های ما در مورد نفرت است، اما این بسیار پیچیده‌تر خواهد بود، نوعی از چیزهای نادر، که من مطمئن هستم زمانی که خشونتی را شاهد بودید، چنین وضعیتی را تجربه کرده‌اید. شما دیده‌اید که کسی یک حیوان را شکنجه می‌کند، یا آن را به شما تحمیل می‌کند و برای یک لحظه ذهن شما جایی می‌رود… ابتدایی (بدوی)، جایی که می‌خواهید به کسی آسیب برسانید.

استودیوی ناتی داگ می‌خواهد با این بازی بیشتر به بررسی این نوع احساسات (بدوی) بپردازد:

من نمی‌توانم بدون اسپویل کردن بخشی از داستان، بیشتر در این باره صحبت کنم. اما هر چیزی که ما در حال ساخت آن هستیم و شخصیت‌هایمان را در آن وضعیت قرار داده‌ایم، برای بررسی و کاوش اساسی [این نوع احساسات] است.

هیلی گراس (Halley Gross) دیگر نویسنده این بازی ضمن اشاره به «چرخه طبیعی خشونت» افزود:

این چیزی است که ما واقعاً مشتاق صحبت درباره آن هستیم. بنابراین من فکر می‌کنم که این موضوع، کسانی که در این باره صحبت می‌کنند را هیجان‌زده خواهد کرد.

بازی The Last of Us Part 2 به صورت انحصاری برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در حال ساخت و توسعه است. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی اعلام نشده است.

فقط اعضای سایت میتوانند فایل را دانلود کنند

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس