نقد و برسی بازی هیجان انگیز Racing Moto

24 جولای 2019

بازی Racing Moto که دارای سرعت همراه هیجان است جز بهترین بازی ها بوده و کمتر کسی رو میتونید مشاهده کنید که نمونه این بازی رو انجام نداده باشه ، این بازی گرافیک متوسطی رو داره که بازی رو کارتونی میکنه و یه خورده از هیجانش کم میکنه

داخل برنامه بازار نظر هایی گذاشته شده بود خوبی ها و بدی های بازی رو شامل میشد مانند تنوع کم موتور و خسته کننده بودن جاده و خوبی هایی مثل افزایش سرعت و طراحی منحصر به فرد بازی

حالا میخوایم بازی رو به طور دقیق و کامل مورد برسی قرار بدیم ، اگر آماده یک موتور سواری هیجان انگیز در اتوبان شده اید، کلاه ایمنی خود را بر سر بگذارید و با ما در معرفی بازی اندرویدی “Racing Moto” همراه باشید.

کنترل موتور در بازی فوق، با استفاده از قابلیت ژیروسکوپ دستگاه انجام میشود و کافی است تلفن همراه را به سمت چپ یا راست حرکت دهید. البته با لمس صفحه نمایش نیز میتوانید از سوخت نیتروژن استفاده و به سرعت خود اضافه کنید. در “Racing Moto”، ۵ مدل موتور انتظار شما را میکشد که سوار بر آنها شوید و در اتوبان های بی انتها به پیش بتازید. البته طبق معمول، برای رسیدن به این موتورها باید تلاش نموده و به اندازه کافی سکه بدست آورید.

مسیری که در پیش رو دارید، در ابتدا خلوت بوده و تراکم وسایل نقلیه در آن کم است. البته موانع دیگری نیز وجود دارند و در این میان سکه هایی نیز به چشم میخورد که باید آنها را جمع آوری کنید. سکوهای پرش، جعبه های حاوی تجهیزات کمکی و تونل زمان، از دیگر عناصر موجود در “Racing Moto” هستند که برخورد به آنها توصیه میشود. همچنین اگر با فاصله کم از کنار وسایل نقلیه لایی بکشید، امتیاز ویژه ای به عنوان جایزه به شما تعلق میگیرد پس بد نیست که دست فرمان خود را به ورطه آزمایش بگذارید!

لازم است به این نکته اشاره کنیم که در این بازی اندرویدی باید قبل از تمام شدن سوخت، خود را به پمپ برسانید چون در غیر اینصورت باید حرکت را از ابتدای مسیر انجام دهید. این پمپ ها در واقع چک پوینت هایی هستند که با رسیدن به آنها، میتوانید موتورسواری هیجان انگیز خود را از آنجا سرگرفته و نقاط دور دست اتوبان را کشف کنید! گرافیک سه بعدی “Racing Moto” در حد مطلوبی میباشد که در کنار انیمیشن های جذاب، موزیک و افکت های صوتی مناسب، لحظات سرگرم کننده ای در انتظار شما خواهد بود.

موانع بر سر راه زیاد هستند و فاصله بین چک پوینت ها به تدریج زیاد میشود و تنها راه حل برای رویارویی با این مشکلات، ارتقای موتورسیکلت میباشد. در “Racing Moto” و قبل از شروع بازی، به شما پیشنهاد میگردد که تجهیزات خود را ارتقا دهید تا بتوانید مسافت بیشتری را طی نموده و به چک پوینت های بیشتری برسید. البته پیش از مجهز کردن موتور باید به بخش Task  رفته و پاداش های خود را دریافت نمایید تا سکه کافی در اختیار داشته باشید.

با توجه به توضیحاتی که دادیم، حتما مشتاق شده اید که موتورسواری در اتوبان های این بازی اندرویدی را امتحان کنید. پس لباس ایمنی بپوشید و به موتور خود هندل بزنید چون راه زیادی در پیش دارید!

لینک دانلود بازی از بازار

فقط اعضای سایت میتوانند فایل را دانلود کنند

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس