معرفی اپلیکیشن مرکوری ، برنامه هوشمند بیمه بدنه

23 جولای 2019

مرکوری اپلیکیشن ارائه‌دهنده‌ی بیمه بدنه‌ی کوتاه‌مدت و هوشمند سفر است. در این اپلیکیشن راننده در ابتدای سفر حق بیمه‌ای مقرون‌به‌صرفه و متناسب با سفر و مدت سفر و مشخصات خودروی خود پرداخت می‌کند و تا انتهای سفر می‌تواند از آن استفاده کند. این حق بیمه، هوشمند محاسبه می‌شود و به ازای افراد مختلف با توجه به مسیر سفر برون‌شهری و درون‌شهری آن‌ها تعیین می‌شود.

بیمه‌نامه موردنظر در کمترین زمان و بدون نیاز به حضور فیزیکی کارشناس بیمه جهت بررسی خودرو و ثبت و صدور بیمه‌نامه انجام می‌شود، چراکه اپلیکیشن مرکوری که ارائه‌دهنده بیمه بدنه‌ی هوشمند و کوتاه‌مدت است، بستری فراهم کرده که شخص می‌تواند از طریق این اپلیکیشن از خودروی خود عکس‌برداری کرده و برای کارشناس بیمه ارسال کند. سپس در کمترین زمان بیمه‌نامه ثبت و صادر می‌شود، این محصول بیمه‌ای در اواسط مهرماه سال جاری به بهره‌برداری عمومی می‌رسد.

مرکوری نخستین اپلیکیشن صدور بیمه‌نامه کوتاه‌مدت بدنه است که بدون نیاز به حضور فیزیکی کارشناس و به‌صورت مجازی بیمه‌نامه را صادر می‌کند. این اپلیکیشن توسط شرکت هرمس شریف و با همکاری و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر تولیدشده و به‌زودی به بازار عرضه می‌شود.

درباره مرکوری

مرکوری اولین محصول بیمه‌‌ ای مبتنی بر مصرف یا UBI در ایران است. ایده اصلی مرکوری بیمه بدنه هوشمند و موقت، زمانی در فکر ما جرقه خورد که دیدیم جزء افرادی هستیم که به بیمه بدنه نیاز داریم اما در طول یک ماه شاید فقط ۳ بار با خودروی شخصی مسافتی طولانی را طی کنیم و در ضمن هزینه بیمه سالانه برای ما اصلا به صرفه نیست. در نهایت با سرمایه گذاری شرکت بیمه کوثر و شرکت هرمس شریف طرح بیمه بدنه هوشمند سفر به مرحله ی اجرا و پیاده سازی رسید و در ۱ اسفند ۱۳۹۷ راه اندازی شد. تیم مرکوری با راهنمایی متخصصان بیمه و با دانش فناوری و تکنولوژی خود اعتقاد دارد که میتواند صنعت بیمه را بهبود ببخشد و تجربه ی بهتر و هوشمندانه تری برای مشتریان بیمه ایجاد کند.

 1. اقـتصـادی:
  کاربران مرکوری با استفاده از این بیمه میتوانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و در واقع فقط زمانی که واقعا به بیمه نیاز دارند بابت آن هزینه می کنند.
 2. بـهبود و اصـلاح نـحوه ی رانـندگـی:
  هنگامی که کاربران حین سفر خود از مرکوری استفاده می‌کنند این پلتفرم با آنالیز رانندگی آنها و تشویق و ترغیب رانندگان به سمت رانندگی بهتر و با احتیاط تر می تواند به همه ی ما در اصلاح و بهبود رانندگی کمک کند.
 3. کـمـک بـه محـیط زیـست:
  وقتی دیگر مجبور نباشیم برای بیمه بدنه خود حضورا مراجعه کنیم یا کارشناس بیمه به ما مراجعه کند بسیاری از رفت و آمد های اضافی شهری کاسته میشود.
1
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

یک دیدگاه

 • مهدی کوهانی
  05 اکتبر 2019

  مرکوری از همه لحاظ عالیه

مخزن سورس