بازی گلمراد، طعم ماجراجویی با جورچین

23 جولای 2019

گل مراد بازی جدید ساخته استودیو خوشنام مدریک است. استودیویی که بازی‌هایی چون خروس جنگی و فوتکاردیا را در کارنامه خود دارد.

این بار نیز مدریک توانسته با خلاقیت بازی قدرتمندی را روانه بازار کند. گل مراد با بیش از صد هزار کاربر فعال و امتیاز بسیار خوب ۴.۵ یک بار دیگر نشان میدهد که استودیو مدریک توانایی خاصی در ساخت بازی‌ دارد و به خوبی سلیقه کاربران را می‌داند.

گل مراد با سبک خاص خود و ساخت خوبی که دارد می‌تواند برای هر سلیقه ای جذابیت‌ داشته باشد. در ادامه بازیاتو را دنبال کنید تا شما را بیشتر با این عنوان جذاب آشنا کنیم.

کندی کراش به سبک مدریک

گل مراد سبک نو و خلاقانه‌ای را دنبال می‌کند. با اینکه شاید گیم پلی بازی ساده و چیزی شبیه کندی کراش باشد اما با اضافه شدن المان‌های جدید و متنوعی بازی تبدیل به یک اثر  سبک جدید شده است.

در بازی شما با شخصیتی به نام گل مراد همراه هستید که همراه همسر خود به خانه پدری برمیگردد و قصد بازسازی خانه را دارد. این باز سازی در بازی توسط ستاره‌ها انجام می‌شود.

برای دریافت ستاره شما باید هربار یک جورچین یا پازل را انجام دهید و ستاره دریافت کنید.

پس از دریافت ستاره شما میتوانید یکی از بخش‌های خانه را ترمیم یا تمیز کنید و یا برای خانه وسایل جدید تهیه کنید. این وسایل و بازسازی خانه کاملا به انتخاب شماست.

به طور مثال شما می‌توانید از بین فرش‌های موجود فرش مورد علاقه خود را تهیه کنید. یا از بین کاغذ دیواری‌های موجود رنگ و طرحی که می‌خواهید انتخاب کنید.

بازی از این نظر تعداد انتخاب‌های قابل قبولی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین بعد از انتخاب نیز میتوانید بدون هزینه مدل انتخابی خود را تغییر دهید.

گرافیک و دیالوگ‌های جذاب

گل مراد از همان ابتدایش با انیمیشن‌های جالب و گرافیک خوبش این مژده را به کاربر می‌دهد که قرار است با یک عنوان جالب ور جذاب برخورد داشته باشد.

در کنار این انیمشن‌ها و گرافیک مناسب دیالوگ‌هایی که بین شخصیت‌های بازی رد و بدل می‌شوند نیز بر جذابیت بازی می‌افزایند.

سازنده بازی با استفاده از شوخی‌های روز شبکه‌های اجتماعی گفتگوهایی را بین شخصیت‌های بازی برقرار کرده است که لذت بازی را چند برابر می‌کند. بی شک دیالوگ‌های بازی از نقاط مثبت و قوت بازی محسوب می‌شوند.

گل مراد بازی بسیار مناسبی برای اوقات بیکاری شما خواهد بود. بازی به اندازاه کافی طولانی است و برای بازسازی کل خانه راه درازی درپیش دارید.

پس همین حالا بازی را دانلود کنید و همراه با گل مراد به ماجراجویی و بازسازی خانه بپردازید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس