مقایسه عملکرد گلکسی s10 با s10+

15 جولای 2019

پس از معرفی پرچمداران جدید سامسونگ، بد نیست به مقایسه مشخصات گلکسی S10 با مدل‌های +S10 و S10e بپردازیم. با وجود داشتن اشتراکات، این سه عضو خانوده گلکسی اس ۱۰ تفاوت‌هایی هم با یکدیگر دارند؛ از جمله در سایز صفحه نمایش و ظرفیت باتری که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

سامسونگ برای نخستین بار، پرچمداران جدیدش را در سه مدل مختلف رونمایی کرد (هرچند با احتساب مدل ۵G که مختص اپراتور مخابراتی ورایزن است، شمار آن‌ها به چهار مدل می‌رسد). البته پیش از این هم، کمپانی کره‌ای نسخه‌های جدید برخی از پرچمداران خود را ارائه کرده بود؛ ولی با چند ماه فاصله نسبت به یکدیگر. اما در مقایسه مشخصات گلکسی S10 با دو برادرش به چه نکاتی برخواهیم خورد؟

گلکسی اس ۱۰ ای ارزان‌ترین مدل است و قاعدتا از لحاظ مشخصات و امکانات، به پای دو مدل دیگر نمی‌رسد. نمایشگر این گوشی دارای لبه‌های خمیده نیست، تنها دو دوربین در پنل پشتی خود دارد و به حسگر اثر انگشت درون صفحه‌ای هم تجهیز نشده است.

در مقایسه مشخصات گلکسی S10 با اس ۱۰ پلاس، باید گفت که این دو از بسیاری جهات مشابه یکدیگرند؛ اما مدل پلاس دارای باتری و نمایشگر بزرگ‌تر، دوربین سلفی دوگانه، آپشن ۱۲ گیگ رم و ۱ ترابایت حافظه داخلی و پنل پشتی سرامیکی است. برای آگاهی از سایر مشخصات این سه محصول، جدول زیر را دنبال کنید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس