پرچمدار جدید جهان در بازار گوشی‌های هوشمند کیست؟

12 جولای 2019

هوآوی اعتمادبه‌نفسی دارد که هیچ کمپانی ندارد. «ریچارد یو» رئیس اجرایی هوآوی در سال ۲۰۱۶ پیش‌بینی کرد این کمپانی تا سال ۲۰۲۱ به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی در جهان، سامسونگ و اپل را عقب خواهد راند.

سال گذشته هوآوی بیش از ۲۰۰ میلیون گوشی فروخت و این در حالی است که کمپانی چینی هیچ معامله‌ای هم با اپراتورهای آمریکایی ندارد!

همچنین علی‌رغم انگ جاسوسی به هوآوی نه‌تنها فروش موبایل این کمپانی کاهش نداشته، بلکه گفته می‌شود امسال سامسونگ را نیز کنار زده و رهبر عرضه‌کننده گوشی در جهان می‌شود.(سال گذشته این بلا را بر سر اپل آورد)

دیجی تایمز نوشته است امسال این کمپانی قصد تولید و عرضه ۲۵۰ میلیون گوشی را در جهان دارد و سال بعد نیز این رقم را به ۳۰۰ میلیون خواهد رساند.

این کمپانی ضمن عرضه گوشی‌های میان رده، گوشی‌های پریمیوم و بسیار خوبی مانند پی ۲۰پ رو و میت ۲۰ پرو را عرضه کرد که با استقبال کم‌نظیری در جهان مواجه شد.

کمپانی HiSilicon تراشه ساز هوآوی که درواقع TSMC تایوان آن را تولید می‌کند، به دنبال شرکای جدید می‌گردد تا بازار تراشه‌های موبایل خود را وسعت دهد.

گزارش IDC نشان می‌دهد سامسونگ ۲۹۲.۳ میلیون گوشی در ۲۰۱۸ تولید کرده که این رقم برای اپل ۲۰۸.۸ میلیون به ثبت رسیده است. این رقم برای هوآوی ۲۰۶ میلیون بود، اما رشد ۳۳ درصدی هوآوی بی‌نظیر بوده و می‌تواند رقبا را پس بزند و بالاخره رهبر بازار موبایل و گوشی‌های هوشمند در جهان شود

گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ بدون شک شرایط و روزهای هیجان انگیزی را برای کمپانی های سازنده گوشی های موبایل رقم خواهند زد. گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند؛ برخی برندها گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ خود را در دو بخش نیمه اول و نیمه دوم سال روانه بازار فروش می کنند و برخی از برندها نیز مانند نوکیا و آیفون گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ خود را طی یک سری در اختیار کاربران قرار می دهند.

به طور کلی گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ خبرهای جالبی را برای کاربران به همراه خواهند داشت و می توان انتظار فناوری های جدید متعددی را روی گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم به بررسی گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ بپردازیم، البته برندهای بسیاری وجود دارند که گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ خود را روانه بازار فروش می کنند با این حال در این بخش قصد داریم به بررسی گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ برندهای پرفروش تر بازار بپردازیم.

سامسونگ؛ گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ این برند بدون شک مورد تایید خواهند بود

این روزها گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ سامسونگ حواشی بسیاری را به همراه داشته اند. این کمپانی قصد دارد گوشی های پرچمدار خود را در چهار نسخه روانه بازار فروش کند. در بخش دیگر نیز سری نوت سامسونگ قرار دارد؛ این سری از گوشی های سامسونگ همواره طرفداران بسیار زیادی داشته و باید دید پرچمدار سری نوت با چه شرایطی روانه بازار فروش می شود.

کمپانی سامسونگ سال ۲۰۱۸ شرایط بسیار خوبی را مانند هر سال تجربه نکرد و باید دید گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ این برند می تواند فروش سال های خوب این کمپانی را احیا کند یا خیر. به نظر می رسد گوشی های سری اس سامسونگ بتواند رکورد فروش این برند مشهور را بهبود بخشد

هواوی؛ پرچمداران این برند تاریخ ساز می شوند

گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ هواوی می توانند در سال جاری شگفتی ساز شوند. این گوشی های موبایل شامل دو دسته سری پی و سری میت هواوی می شوند. رقبای بسیار جدی این کمپانی را می توان سری اس و سری نوت سامسونگ در نظر گرفت.

هواوی در سال ۲۰۱۸ موفقیت های بسیار خوبی به دست آورد. این کمپانی چینی توانست به رتبه دومین برند پرفروش گوشی های هوشمند دست پیدا کند. در این سال هواوی توانست با عرضه گوشی هوشمند پی ۲۰ پرو با سه لنز دوربین، عنوان برترین دوربین گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد. به نظر می رسد گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ با بیش از سه لنز دوربین روانه بازار فروش شوند.

گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ هواوی را می توان سری گوشی های پی ۳۰ و گوشی های سری میت ۳۰ این برند دانست. فقط باید این موضوع را در نظر بگیرید که گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ هواوی می توانند روی فروش سالانه برندهای مختلف تاثیرگذار باشند.

آیفون؛ آیا سال ۲۰۱۹ برای این برند خوش یمن است؟

کمپانی اپل سال ۲۰۱۸ را با سقوط به رتبه سوم گوشی های پرفروش به پایان رساند. از دید بسیاری از کاربران، گوشی های آیفون در چند سال اخیر ارزش خرید بالایی نداشته و ترجیح می دهند گوشی های خود را از میان برندهای چینی انتخاب کنند. آیفون های سال ۲۰۱۹ در سه نسخه روانه بازار فروش می شوند و مدیران کمپانی اپل قصد دارند رویه سال ۲۰۱۸ خود را ادامه دهند.

به نظر می رسد در سال جاری شاهد عرضه گوشی های آیفون با سه لنز دوربین باشیم، البته سه لنز دوربین تنها برای یک مدل است و سایر گوشی های این برند با دو لنز دوربین روانه بازار فروش می شوند. با این وجود به نظر نمی رسد برند آیفون بتواند روند سال های گذشته خود را تغییر دهد؛ به همین منظور، رسیدن دوباره آیفون به رتبه دوم پرفروش ترین برندهای گوشی های موبایل کمی دور از ذهن خواهد بود.

در این مقاله گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ برندهای هواوی، سامسونگ و آیفون را مورد بررسی قرار دادیم. با توجه به اخبار موجود، گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ هواوی و سامسونگ تاثیر خوبی روی برندهای دیگر و گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ برندهای موبایل به خصوص چینی ها خواهند داشت.

نظر شما در مورد گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ چیست؟ گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ کدام برند را برترین انتخاب برای خرید گوشی های پرچمدار ۲۰۱۹ می دانید؟

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس