جذاب ترین بازی های ۲۰۱۸ کدام اند

11 جولای 2019

در این پست ۵تا از بهترین و جدیدترین بازی های کامپیوتری را به انتخاب کاربران و گیمرهای جهانی وایرانی به شما معرفی می کنیم.

بهترین بازی های رایانه ای کدام است؟ سال ۲۰۱۸، سال تغییر و عدم اطمینان است. این بدان معنی است که زمان خوبی برای بازگشت به دنیای بازی های ویدئویی است و منتظریم دنیای واقعی بتواند خود را با این وقایع هماهنگ سازد. مدام می شنویم تعداد ۲۳۹۰۰۱ بازی رایانه ای هر روز منتشر شده است. در اینجا بهترین بازی های رایانه ای سال۲۰۱۸ وجود دارند

۱-بازی Resident Evil 7

در ساعت اول بازی تحت عنوان Resinaissance، بعضی از شیاطین را فرا میخوانید و با یک پیچ گوشتی یا با یک اره برقی حمله می کنید و ​​ناگهان غافلگیر می شوید.

با توجه به تغییر چشم انداز به شخص اول، کشف وحشت نزدیک تر می شود. توسعه دهندگان را قادر می سازد تا زندگی را به یک سری بیماران بسپارند و در عین حال اجازه می دهند که فضا برای ریشه های وحشت بقا از طریق طراحی سطح و مکانیک خود باقی بماند. خانه ویران شده ای که در طی Resident Evil 7 پیدا می کنید زیبا نیست. در این بازی ترس واقعی را تجربه خواهید کرد.

۲-بازی برای افتخار-

ماهیت بازی مبارزه، تقطیر و کاملا دارای ژانر غیر منتظره است. یکی از مدرن ترین و جالب ترین بازی هایی است که در تمام عمرتان مشاهده کرده اید! بازی قابلیت چندنفره شدن و همچنین انجام بصورت آنلاین را دارا می باشد

۳-عذاب وجدان- Torment: Tides of Numenera

کنجکاوی گربه را به قتل رسانده است این همان چیزی است که ضرب المثل ها به ما می گویند. اما هنگامی که مرگ به یک ضربه ی ساده در جاده تبدیل می شود، آیا شما را از پذیرش کنجکاوی و موارد عجیب و خطرناکی که نهمین دنیای مجازی را ارائه می دهد بازمی دارد؟

جزر و مد Numenera فوت و فن جاودانه را از همتای خود می گیرد اما در مرکز جهان خود، Numenera خود را از موارد عقب مانده از نظر تمدن بسیار پیشرفته تر می داند. شما برای یافتن و درک از ابزارهایی استفاده می کنید که شما را از وضعیت سکون خارج می کنند. با منفجر کردن مواد شیمیایی مانند یک کابوس پیش رانی می کنید.

درست مثل داستان Torment که در مورد میراث هشت دنیای خوب و بد بود، این بازی توسط یک تحول اسرار آمیز و غیرواقعی خداوند پیش رانده می شود. بسیاری از بازی ها فرد را امیدوار می کنند؛ ولی Torment واقعاً یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ است.

۴-تک تیرانداز نخبه – Sniper Elite 4

هرگز تعجب نکنید که اگر یک اسکار برای بازی های ویدئویی وجود داشته باشد. احتمالاً بسیاری از بازی های واقع گرایانه اجتماعی در مورد بی عدالتی و فاجعه تاریخی در فوریه هرسال روی کار می آیند. برای نمونه، Sniper Elite 4 هرگز به یک هدف محدود نخواهد شد و به طرق مختلف باعث می شود تیرانداز بزرگترین قدرت خود را نمایش دهد. شورشیانی که سعی در بهتر کردن جهان دارند

۵-بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم- Call of Duty: WWII

برای کسانی که اولین روزهای این سری را به یاد می آورند، این بازی به عنوان یک شگفتی بزرگ به نظر نمی رسد. Call of Duty می تواند به دوره ای که آن را تأسیس کرده است، بازگردد. کمپین مبارزه با جنگ جهانی دوم به عنوان بزرگترین ترفندهای پیشبرد متحدان برلین به شمار می رود: سواحل نرماندی را طوفان فرا می گیرد، پاریس را آزاد می کند، الاغ خود را در آردن ها فرو می کند و از راین عبور می کند. پیش از این، چهره های معروف در تلاش برای مراقبت از کمپین خود، هستند. به جای آن، شماره گیری را از ۱۱ برگردانده و بازیکن را به دیدگاه محدودی در مورد جنگ میان یک تیم پنج مدافعی پایدار می رساند.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب abolfazl

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

مخزن سورس